Starptautiskie braucieni ar vecākiem pieaugušajiem

Vai plānojat veikt starptautisku braucienu kopā ar vecākiem pieaugušajiem? Tad mēs iesakām iegādāties šeit, TheTravelInsurers.com ceļojuma apdrošināšanas polisi jums un jūsu pavadoņiem.

Ja jautājat, kāpēc mēs ierosinām šo ieteikumu, mēs sniegsim jums tikai dažus iemeslus, lai iegādātos ceļojumu apdrošināšanas polisi, veicot starptautiskus braucienus ar vecākiem pieaugušajiem :

  • Jūs jebkurā laikā un jebkurā vietā tiks skaitīti ar ceļojumu palīdzības pakalpojumiem . Tas nav svarīgi, kur tu esi vai kādā laikā tas ir, ja jums ir nepieciešams palīdzēt, zvaniet ceļojuma apdrošināšanas kompānijai, kuru jūs esat nomājis caur mums, un jūs nekavējoties saņemsiet nepieciešamo palīdzību.
  • Gadījumā, ja ceļojuma laikā Jūs negaidīti saslimst vai sabojāsieties, tuvākajā slimnīcā jūs saņemsiet medicīnisko palīdzību, un par to nebūs jāmaksā, jo visu apdrošinās apdrošinātājs.
  • Ja jūs zaudējat savu pasi vai citus ceļošanas dokumentus, jūs saņemsiet palīdzību, lai to no jauna apstrādātu no vietas, kur esat.
  • Jūs saņemsiet naudas kompensāciju, ja jūsu bagāža tiek pazaudēta vai nozagta.

Un tie ir tikai daži no galvenajiem ieguvumiem, ko saņemsiet, ja jūs nomāsiet ceļojumu apdrošināšanas polisi . Ir daudz vairāk! Lai uzzinātu tos visus, vienkārši citējiet, salīdziniet un iegādājieties vietnē TheTravelInsurers.com!

Kā es varu iegādāties apdrošināšanas polisi?

Lai iegūtu perfektu aizsardzības plānu , rīkojieties šādi:

  • Citāts: Aizpildiet šīs lapas augšpusē norādīto kotēšanas veidlapu ar atbilstošu informāciju par savu ceļojumu, patīk izbraukšanas un atgriešanās datumi, kā arī izcelsmes un galamērķa vietas.
  • Salīdzināt: analizējiet opcijas, kuras mēs piedāvājam, izmantojot mūsu tiešsaistes salīdzināšanas rīku.
  • Pirkt: Kad esat nolēmis iegādāties ceļojumu apdrošināšanu , iegādājieties to caur mūsu drošo maksājumu sistēmu. Politika tiks nosūtīta uz jūsu e-pastu, un tā būs gatava lietošanai!

Veicot starptautiskos braucienus ar vecākiem pieaugušajiem, labākais lēmums, ko jūs varat pieņemt, ir iegādāties ceļojumu apdrošināšanas polisi. Uzticieties mums un ļaujiet mums aizsargāt jūs un jūsu biedrus!