Ceļojumu apdrošināšana virs 70 gadiem

Ikvienam vajadzētu būt iespējai ceļot visur, kur viņi vēlas, neatkarīgi no personas vecuma. Tāpēc TheTravelInsurers.com piedāvājam saviem vecāka gadagājuma klientiem ceļojumu apdrošināšanu virs 70 gadiem, lai viņi varētu būt un justies aizsargāti savas piedzīvojumu laikā ārzemēs.

Dažreiz apdrošināšanas sabiedrības nevēlas apdrošināt vecākus cilvēkus, jo viņu izredzes saslimt ir daudz lielākas. Tomēr mēs neesam līdzīgi, jo mēs vēlamies, lai visi ceļotāji ņemtu vērā vajadzīgo aizsardzību, kad viņi dodas ārpus valsts.

Kādas ir ceļojumu apdrošināšanas īpatnības virs 70 gadiem?

Pirmkārt un vissvarīgāk, vecāka gadagājuma cilvēku ceļojuma apdrošināšanā jāiekļauj medicīniskās palīdzības pakalpojumi, lai sniegtu iepriekšējas slimības, piemēram, vēzi, hipertensiju, diabētu, sirds slimības utt.

Tas ir arī lielisks, ja šis pārklājums ir pietiekami augsts, tāpēc apdrošinātajam nebūs jāmaksā neko papildus. Protams, ieteicamā politikas joma vienmēr būs atkarīga no tā, kur persona iet.

Ceļojumu apdrošināšanai, kas pārsniedz 70 gadu vecumu, būtu jāaptver arī:

  • Ārkārtas zobārstniecības pakalpojumi.
  • Zāles.
  • Ārkārtas medicīniskā evakuācija.
  • Medicīniskā palīdzība slimības vai nelaimes gadījuma gadījumā.
  • Hospitalizācija.
  • Ķirurģija utt.

Kur un kā es varu šo politiku?

Lai nopirktu šo plānu, jums jādara, ir citēt, salīdzināt un iegādāties! Lai to izdarītu, aizpildiet veidlapu, kuru atradīsiet šīs lapas augšpusē ar informāciju par savu ceļojumu, piemēram, galamērķi, datumus un vecumu.

Kad esat to izdarījuši, no jums tiks parādīts saraksts ar visiem pieejamajiem plāniem . Skatiet opcijas, atlasiet sev vispiemērotākās un analizējiet tās ar mūsu tiešsaistes salīdzināšanas rīku . Tas ļaus jums redzēt visu jūsu izvēlēto apdrošināšanas polisi.

Ja jums nepieciešama palīdzība, dodiet mums zvanu un padomdevējs izdzēsīs visas jūsu šaubas. Visbeidzot, pēc tam, kad esat pieņēmis lēmumu par to, kādu apdrošināšanu iegādāties, veiciet maksājumu, izmantojot savu preferences metodi. Politika tiks nosūtīta uz jūsu e-pastu, un tā būs gatava lietošanai.

Ar TheTravelInsurers.com atrodiet perfektu ceļojumu apdrošināšanu virs 70 gadiem un izbaudiet katru brauciena minūti, neraizējoties par neko!