Tabletes apdrošināšana

Kas nemīl savu sīkrīku? Mēs esam pārliecināti, ka visi dara, tāpēc mēs ieguldām tik daudz naudas, lai iegādātos šos tehniskos objektus! Un tāpēc arī mēs iesakām iegādāties tablešu apdrošināšanu, ja ceļojat uz ārzemēm ar savu iecienītāko personīgo sīkrīku.

Kad mums pieder tablete, mēs to izmantojam gandrīz visu laiku, jo īpaši, ja mēs ceļojam , jo ilgi pavadītās stundas lidmašīnām, vilcieniem vai autobusiem parasti ir nogurdinošas un garlaicīgi.

Bez tam, dažreiz mēs ēdam vai dzeram, kamēr mēs izmantojam mūsu sīkrīku, nezinot, ka pārtika vai dzēriens var izplesties, bojājot to.

Tomēr, ja jūs rēķināsieties ar apdrošināšanas polisi un tas notiek , jūs varēsiet saņemt pavisam jaunu tableti jūsu rokās, neiztērējot papildu procentus.

Kā darbojas tabulas apdrošināšana?

Pēc jūsu politikas iegādes tiks nosūtīts e-pasts uz jūsu iesūtni. Tur jūs atradīsiet Apdrošināšanas plāna noteikumus un nosacījumus , kā arī tālruņa numuru, kas jums jāzvana, ja kaut kas notiek .

Šo apdrošināšanu var izmantot, ja:

  • Šķidruma bojājumi.
  • Zādzība.
  • Nejauši bojājumi.
  • Uguns un plūdi.
  • Krekinga ekrāni.

Tātad, ja kāda no iepriekš minētajām lietām notiek ar planšetdatoru, paņemiet tālruni un dodiet apdrošināšanas kompānijai zvanu . Viņi nekavējoties pievērsīsies jūsu problēmai, un jūs varēsiet uzreiz paņemt tableti, lai to labotu, vai arī jūs saņemsiet jaunu, ja bojājums ir neatgriezenisks.

Kāpēc izvēlēties TheTravelInsurers.com?

Jo mūsu mājas lapā jūs varēsiet salīdzināt vairāk nekā 450 plānus , kurus pārvalda aptuveni 20 dažādas apdrošināšanas sabiedrības. Tas nozīmē, ka šeit jūs noteikti atradīsiet precīzu aizsardzību, ko meklējat.

TheTravelInsurers.com mūsu mērķis ir aizsargāt jūs un jūsu mantas, tāpēc mēs lūdzam jūs uzticēties mums un iegādāties šeit nepieciešamo tablešu apdrošināšanu!