Sporta aprīkojuma apdrošināšana

Ja jūsu brīvdienu laikā plānojat praktizēt kādu sporta veidu, un jūs kopā ar jums uzņematies visus nepieciešamos priekšmetus, mēs iesakām iegādāties sporta aprīkojuma apdrošināšanu, jo mēs zinām, cik vērtīgi tas ir.

Paturiet prātā, ka tūkstošiem maisiņu pazūd katru gadu , daži no tiem tiek atrasti un atgriežas īpašniekiem saprātīgā laika periodā, bet citi vienkārši nekad vairs neparādās.

Šie zaudējumi rodas daudzu iemeslu dēļ. Dažreiz aviokompānija aizmirst iepriekšējo lidostu, ja jūs, piemēram, lidojāt ar vairākām pieturām, un daži citi, kas notiek, ir tas, ka jūsu maisiņš vai vairāki priekšmeti tajā ir nozagti.

Tātad, tā kā šie gadījumi-scenāriji parasti ir izplatīti , iespēja saglabāt savas mantas ir iegādāties sporta aprīkojuma apdrošināšanu pirms izbraukšanas datuma.

Starp šajā apdrošināšanas segumā iekļautajiem specializētajiem pakalpojumiem mēs varam nosaukt:

  • Aizmirsta bagāžas meklēšana.
  • Nozagta bagāžas nomaiņa.
  • Ārkārtas naudas pārvedumu palīdzība.
  • ATM lokators.
  • Kompensācija nozagtas / nozaudētas bagāžas gadījumā utt.

Kā es varu iegādāties šo apdrošināšanu?

TheTravelInsurers.com jūs varat citēt, salīdzināt un iegādāties savu plānu pats . Viss, kas Jums jādara, ir: aizpildiet veidlapu, kuru atradīsiet šīs lapas augšpusē, salīdziniet piedāvātās iespējas un, ja esat pieņēmis lēmumu par to, kura politika iegādāties, to iegādāties tiešsaistē, izmantojot mūsu drošo maksājumu sistēmu.

Tomēr vēl viens veids, kā iegādāties savu apdrošināšanu, ir mums piezvanīt vai sazināties ar mums, izmantojot kādu no mūsu sakaru kanāliem . Jūs apmeklēsiet vienu no mūsu profesionālajiem konsultantiem, kas atbildēs uz visiem jūsu pieprasītajiem jautājumiem un palīdzēs Jums iegādāties perfektu ceļojumu apdrošināšanu .

TheTravelInsurers.com mēs vēlamies, lai jūs un jūsu mantas vienmēr tiktu aizsargātas, lai palīdzētu mums to izdarīt, iegādāties šeit nepieciešamo sporta aprīkojuma apdrošināšanu!

Arī lasīt | Piedzīvojumu un sporta ceļojumu apdrošināšana