Smartphone apdrošināšana

Ja jūsu viedtālrunī esat ieguldījis ievērojamu naudas summu, tad vienmēr būs ieteicams iegādāties viedtālruņa apdrošināšanu - aizsardzības plānu, kas darbojas arī ārzemēs, ja jūs drīz plānojat ceļot.

Vai ir nepieciešams iegādāties šo apdrošināšanu?

Kā jūs zināt, viedtālruņa apdrošināšana nav obligāta, tikai ieteicama, jo īpaši, ja jūs, piemēram, mēdzat zaudēt savus priekšmetus un personiskos priekšmetus ar biežumu.

Tātad, ja jūtaties kā iepriekš aprakstīts, gaidiet, lai vairs nebūtu jāpērk politika, pirms pazaudējat savu tālruni!

Tomēr, ja jūs neizmantojat, lai zaudētu savas lietas ar vieglumu, ņemiet vērā, ka ir arī viegli ļaut jūsu mobilajam telefonam nokrist līdz grīdai, nokrita ūdenī, kreka tā ekrāns, un tā.

Un tas ir, kad priekšrocība, ka mobilā telefona apdrošināšana kļūst ievērojama , it kā kāda no minētajām lietām notiktu ar jūsu tālruni, jums būs dublējums, lai atbalstītu, un tā būs apdrošināšanas sabiedrība, kuru jūs nomājāt ar mums!

Ko tas sedz?

Šī politika jūs aptvers:

  • Nejauši bojājumi.
  • Saplīst.
  • Šķidruma bojājumi.
  • Zaudējumi.
  • Zādzība.
  • Neatļautie zvani.
  • Un krekinga ekrāni.

Paturiet prātā, ka jūs varat iegādāties šo plānu kā papildinājumu jūsu regulārajai ceļojumu apdrošināšanai, un līdzīgi tam būs visaptveroša politika . Tomēr vēl viens īres nolīgums ir tas, ka tas ir aptverams visā pasaulē, tāpēc nav svarīgi, kur jūs dodaties, mobilais tālrunis vienmēr būs aizsargāts .

Turklāt pēc atgriešanās mājās viedtālruņa apdrošināšana joprojām būs derīga . Tas viss padara šo politiku par īstu brīnišķīgu pirkumu!

Kāpēc izvēlēties mūs?

Mūsu mājas lapā TheTravelInsurers.com jūs varat salīdzināt 450 plānus, kurus pārvalda aptuveni 20 no labākajām apdrošināšanas kompānijām ap vārdu!

Tas nozīmē, ka jūs varat būt pārliecināti, ka ar mums jūs atradīsiet perfektu aizsardzības plānu jūsu ceļojumam un jūsu sīkrīkam!

Tātad uzticieties mums un ļaujiet mums rūpēties par jums un jūsu mantu ar mūsu viedtālruņu apdrošināšanu! Tas būs labākais no jūsu lēmumiem!