Bagāžas apdrošināšana

Ceļojot ir svarīgi ne tikai saglabāt sevi aizsargātu, bet arī aizsargāt savas mantas, jo bieži vien ir lielas izredzes zaudēt tās lidojuma laikā un pašā galamērķī. Tāpēc mēs iesakām iegādāties bagāžas apdrošināšanu, lai jūsu personīgie priekšmeti vienmēr būtu droši.

Vienkārši atainosim šo situāciju: Jūs dodaties uz Mančestru no Kalifornijas, bet vispirms jūs apstāties Londonā, lai pēc tam no tās nokļūtu lidmašīna līdz galamērķim.

Tā kā jūs veicat abus lidojumus ar vienu un to pašu aviokompāniju, jums nav nepieciešams izvēlēties savu bagāžu Londonā, jo tas tiks automātiski novirzīts uz Mančestras lidmašīnu. Tātad jūs vienkārši atpūsties un gaidāt laiku, lai lidotu.

Bet pēc Jūsu ierašanās, kad esat bagāžas prasību sadaļā, jūsu bagāža nav redzama . Pēc gandrīz stundas gaidīšanas jūs uzzināsiet, ka jūsu ceļasoma nekad nav ieradusies galamērķī tajā pašā laikā.

Ko jūs darītu šajā situācijā?

Ja jūs iegādājaties bagāžas apdrošināšanu, viss, kas jums jādara, ir zvanīt ceļojuma apdrošināšanas kompānijai, kuru jūs esat nomājis, un informējiet viņus par notikušo. Viņi izsekos jūsu bagāžu un nosūtīs to uz to, kur jūs esat, cik drīz vien iespējams.

Ja jūsu ceļasoma netiks atrasts, jūs saņemsiet naudas kompensāciju par pilnu vērtību, kas atzīmēta jūsu politikā . Līdzīgi, jūs varēsiet iegādāties visu, kas nepieciešams jūsu uzturēšanās laikā, necenšoties tērēt savu naudu.

Kādās situācijās es varēšu izmantot šo apdrošināšanu?

Jūs varēsiet izmantot šo aizsardzības plānu, ja jūsu ceļojuma laikā bagāža tiek pazaudēta, nozagta vai bojāta , ne tikai lidojumā. Tātad jūsu mantas tiks aizsargātas pastāvīgi un līdz brīdim, kad atgriezīsieties mājās.

Tāpat jums tiks atmaksāti medikamenti un apģērbs, ja Jūsu bagāža aizkavējas, ierodoties uz galamērķi.

Kā redzat, bagāžas apdrošināšana ir lielisks papildinājums jūsu ceļojumam. Lai to rēķinātu, viss, kas Jums jādara, ir citēt, salīdzināt un iegādāties TheTravelInsurers.com!