Prasību pārvaldība

Jūs varat novirzīt visas savas prasības mūsu vairākām kontaktlīnijām un arī jautāt, kā rīkoties ar tām. Mēs labprāt atbildēsim uz Jūsu pieprasījumiem! Nevilcinieties sazināties ar mums.

Gadījumā, ja prasība vai atlīdzība par palīdzības izmaksām, kas jums varētu būt jāmaksā ceļojuma laikā, ir svarīgi sazināties ar pakalpojumu sniedzēja palīdzības centru, kas atbilst izīrētajam kuponam.

Jebkurus šāda veida izdevumus var atmaksāt, ja iepriekš par to ir informēts iznomāto pakalpojumu sniedzējs. Lai izpildītu šo nosacījumu, jūs varat sazināties ar nomāto pakalpojumu sniedzēju pats vai mēs to varam darīt jūsu vārdā!

Aizpildot tālāk norādīto veidlapu, jūs varat mums paziņot savus personas datus: pilnu vārdu, telefonu, e-pastu, kupona numuru, identifikācijas numuru un nomāto pakalpojumu sniedzēju. Jums ir jāpievieno arī dokuments, kas pierāda izdevumus, kurus lūdzat atmaksāt, un īsu pārskatu par faktiem.

Mēs esam gatavi noskaidrot jebkādas šaubas vai vaicājumu, kas jums varētu būt. Lūdzu, aizpildiet veidlapu un ar jums sazināsies savlaicīgi.

Jebkura veida vaicājumu gadījumā jums ir arī sarunu kontakts visu salīdzināšanas, citēšanas un pirkšanas procesu laikā.

Jūs varat nosūtīt vēstuli uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai sazināties ar mūsu klientu atbalsta centru 24 stundas diennaktī.