Mūsu vēsture

SIA Grupa specializējas tiešsaistes pakalpojumos, un kopš 2002. gada tā darbojas vadošo ceļojumu apdrošināšanas tīmekļa vietnēs, kas ir izstrādātas dažādiem tirgiem visā pasaulē, galvenokārt Amerikā un Eiropā.

SIA Group ir jau no paša sākuma sniedzis ceļojumu palīdzības produktus visā Amerikā un Spānijā.

Tā ir arī paplašinājusies visā pasaulē, lai konsultētu katru klientu ar labāko ceļojuma variantu, izņemot garantējot labāko cenu ar akcijām un priekšrocībām visu gadu.

Mēs vienmēr esam skaitījuši ar svarīgu tiešsaistes un telefona atbalsta struktūru lietotājiem visā citēšanas un iegādes procesā.

Katrs apdrošināšanas aģents un ražotājs ir gatavi sniegt konsultāciju pakalpojumus 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, pirms ceļojuma, tā laikā un pēc tās.

THETRAVELINSURERS.COM rodas no pašreizējā tirgus prasībām un cilvēku vajadzībām meklēt dažādas palīdzības produktu vai ceļojumu apdrošināšanas plānu alternatīvas.

Cilvēki, kas agrāk pieprasīja no ceļojumu apdrošināšanas vai ceļojumu palīdzības uzņēmumiem, ātri, efektīvi un droši iegādājās.

Latīņu palīdzības LLC grupa bija pirmais uzņēmums, kas uzklausīja un saprata šo prasību no lietotājiem, un tāpēc tas ir pirmais, kam ir salīdzināšanas un citēšanas rīks tiešsaistē ceļojuma apdrošināšanai un ceļojumu palīdzībai.

Latīņu palīdzības LLC grupa ar vairāk nekā 12 gadu nepārtrauktiem darījumiem ir uzsākusi saistītus vadošus zīmolus un tīmekļa vietnes visā pasaulē, kas ir orientētas uz ceļotāju pakalpojumu sniegšanu, kā arī ir attīstījusi uzņēmumus dažādās valstīs, paplašinot savu klātbūtni pasaulē, ieceļot mārketinga un darbības aģentus visā pasaulē.

„TheTravelInsurers.com” kļuva par veiksmīgu Latīņamerikas palīdzības kompānijas „TheTravelInsurers.com” veiksmīgo pieredzi un dibinātāju partnerības pieredzi un specializāciju.