Pakalpojumi

TheTravelInsurers.com mēs vēlamies, lai mūsu klienti baudītu katru otro brauciena laiku. Tāpēc mēs piedāvājam pamata un visaptverošas ceļojumu apdrošināšanas polises par vislabākajām cenām tirgū, lai nodrošinātu visiem ceļotājiem tieši to, ko viņi vēlas un ko viņi meklē.

Labākais salīdzinājums

Atverot mūsu mājas lapu, pirmā lieta, ar kuru sastopaties, ir mūsu citāts. Tas darbojas, lai palīdzētu jums citēt un salīdzināt perfektu ceļojumu apdrošināšanas polisi .

Jums tikai jāaizpilda tukšie lodziņi ar atbilstošu informāciju par jūsu braucienu, piemēram, izbraukšanas un atgriešanās datumiem, izcelsmes un galamērķa vietām, jūsu vecumu, ceļojuma veidu un e-pasta adresi. Pēc tam noklikšķiniet uz pogas “Citēt tagad”.

Tūlīt, no jums tiks parādīts saraksts ar visiem ceļojuma apdrošināšanas plāniem, kas mums atbilst mūsu sniegtajai informācijai . Izvēlieties vispiemērotākos plānus un analizējiet tos, izmantojot mūsu tiešsaistes salīdzināšanas rīku.

Tas ļaus jums vienlaikus redzēt izvēlēto politiku aptvērumu un darbības jomu . Tas atvieglos lēmumu pieņemšanas procesu. Tiklīdz jūs zināt, kura apdrošināšana ir piemērota tieši Jums, nopirkt to tiešsaistē par labāko cenu tirgū!

TheTravelInsurers.com Jūs varēsiet izvēlēties starp vairāk nekā 450 produktiem , kurus pārvalda aptuveni 20 pasaules līderu apdrošināšanas sabiedrības.

Bieži uzdotie jautājumi

Vai jums ir kādi jautājumi par ceļojumu apdrošināšanu ? Mēs jums atbildēsim!

Mūsu FAQ sadaļā jūs izskaidrojat visas savas šaubas. Ja jūsu jautājums nav sarakstā, neuztraucieties! Sazinieties ar mums, izmantojot kādu no mūsu sakaru kanāliem, un viens no mūsu konsultantiem sniegs visu nepieciešamo palīdzību.

Ziņas

TheTravelInsurers.com mēs ne tikai vēlamies, lai jūs ceļotu droši, bet arī lai saņemtu informāciju par visām attiecīgajām ziņām šajā jomā. Mūsu emuārā jūs atradīsiet jaunākās un svarīgākās ziņas par ceļošanu un atpūtu visā pasaulē!

Jums vajadzīga palīdzība?

Jūs esat ārzemēs, dodaties ārkārtas situācijā un nezināt, kā sazināties ar ceļojumu apdrošināšanas kompāniju, kuru esat nomājis ? Dodiet mums zvanu, un mēs sazināsimies ar apdrošinātāju vai vienkārši meklēsim tālruņa numuru tieši šeit !

Mūsu mērķis ir aizsargāt jūs jebkurā laikā un vietā. Uzticieties TheTravelInsurers.com un ļaujiet mums rūpēties par jums ceļojuma laikā!