Šengenas ceļojumu apdrošināšana

Daudzas Eiropas valstis aicina tūristus iepazīstināt ar Šengenas ceļojumu apdrošināšanas polisi, jo tas ir obligāts dokuments, ko pieprasa visas valstis, kas integrē Šengenas zonu.

Ja jūs domājat par to, kas ir "Šengena", mēs sakām, ka tas ir līgums, kas pirmo reizi tika parakstīts 1985. gadā ar mērķi atcelt robežas , tāpēc visi pilsoņi var brīvi apritēt valstīs, kas ir Šengenas teritorijas daļa.

Tomēr tie paši noteikumi neattiecas uz ārzemju pilsoņiem. Stājoties spēkā nolīgumam, kas notika 1995. gadā, Eiropas migrācijas iestādes sāka aicināt visus tūristus uzņemties līdzi obligāto ceļojumu apdrošināšanu .

Vai Šengenas ceļojumu apdrošināšana ir obligāta?

Jā, tā ir. Pretējā gadījumā jūsu ieceļošanu kādā no Šengenas valstīm nevarēja atļaut. Tāpēc labāk rīkojieties un iegādājieties aizsardzības plānu   ja plānojat apmeklēt kādu no šīm valstīm:

Vācija, Austrija, Beļģija, Bulgārija, Kipra, Čehija, Dānija, Slovākija, Spānija, Slovēnija, Igaunija, Francija, Somija, Grieķija, Nīderlande, Ungārija, Itālija, Islande, Latvija, Lietuva, Luksemburga, Malta, Norvēģija, Polija, Rumānija Portugālē un Zviedrijā.

Šengenas ceļojumu apdrošināšanas specifikācijas

Eiropas iestādes arī lūdz šo ceļojumu apdrošināšanu izpildīt noteiktas prasības. Tie ir:

  • 30 000 eiro vai vairāk par medicīnisko palīdzību slimības vai nelaimes gadījuma gadījumā.
  • Juridiskās konsultācijas ar tādu pašu apjomu.
  • Sanitārie un bēru repatriācijas izdevumi, arī ar minimālo segumu 30 000 eiro apmērā.
  • Kā arī iegādājoties tikai tādu politiku, ko pārvalda ceļojumu apdrošināšanas kompānija ar klātbūtni un / vai atpazīstamību Eiropā.

Bet laba ziņa ir tā, ka, lai atrastu aizsardzības plānu ar visām šīm īpašībām, tas nav grūti uzdevums , jo šeit - teTravelInsurers.com - jūs atradīsiet perfektu apdrošināšanu ceļojumam!

Viss, kas Jums jādara, ir citēt, salīdzināt un iegādāties līdz pat šim brīdim, ja vēlaties - Šengenas Ceļojumu apdrošināšanu, kas jums ir nepieciešama, tāpēc uzticieties mums un ļaujiet mums aizsargāt jūs jebkur un jebkurā laikā!