Obligātā ceļojuma apdrošināšana

Ceļojot, mēs nekad domājam par kaut ko sliktu, taču patiesībā mēs vienmēr esam pakļauti neparedzētām situācijām, it īpaši, ja mēs esam tālu no mājām. Tāpēc ceļojuma laikā vienmēr ir ieteicams iegādāties aizsardzības plānu. Bet ņemiet vērā, ka, lai apmeklētu dažas valstis, jums ir jāiegādājas arī obligātā ceļojuma apdrošināšana.

Jums var būt jautājums, kāpēc. Un tas ir vienkārši tāpēc, ka ir valstis, kas dod priekšroku ceļotājiem, lai tie būtu sagatavoti, saskaroties ar jebkādām neērtībām, ko viņi var iet cauri.

Starp valstīm, kas pieprasa ceļotājiem obligāto apdrošināšanu , mēs varam nosaukt : visas Šengenas valstis un Kuba.

Eiropas noteikums

Lielākā daļa Eiropas valstu ir daļa no kaut ko, ko sauc par Šengenas teritoriju , kas tika izveidota 1985. gadā, kad aptuveni 20 valstis parakstīja vienošanos atvērt visas iekšējās robežas, bet slēgt visus ārējos.

Šādā veidā Šengenas pilsoņiem ir pilnīgi brīva mobilitāte visā teritorijā, bet ieeja ir atļauta tikai visiem ārzemniekiem , kuri tiek aicināti izpildīt virkni prasību, lai viņu ieeja būtu atļauta.

Un tieši viena no šīm prasībām ir obligāta ceļojuma apdrošināšanas polise , kas ierašanās brīdī jāiesniedz migrācijas iestādēm.

Kubas kārtība

Tagad, ja jūs domājat, ka dodaties uz tropisku galamērķi, piemēram, Kubai, jums ir jāveic arī obligātā ceļojuma apdrošināšana .

Šī ir prasība, ka Kubas valdība prasa ne tikai visiem ārvalstu ceļotājiem, bet arī katram Kubai, kas dzīvo citā valstī.

Jāatceras arī, ka, lai Kuba būtu derīga, tai būtu jāaptver: medicīniskās palīdzības izdevumi, sanitārā vai bēru repatriācija un juridiskā palīdzība vismaz 10 000 ASV dolāru apmērā.

Lai gan Eiropā ir nepieciešams, lai apdrošināšana attiektos uz tiem pašiem trim iepriekš minētajiem pakalpojumiem, bet par 30 000 eiro vai vairāk.

Labā ziņa ir tā, ka, ja jūs dodaties uz Eiropu vai Kubu, šeit -at TheTravelInsurers.com- jūs varēsiet iegādāties obligāto ceļojumu apdrošināšanu par labāko cenu tirgū! Uzticieties un ļaujiet mums aizsargāt jūs jebkurā laikā un vietā!