Obligātā apdrošināšana Eiropā

Ja jūs plānojat veikt ceļojumu jebkurā laikā drīzumā uz kādu Eiropas valsti vai, konkrētāk, uz Šengenas zonu, tad iepriekš jāapmaksā obligātā apdrošināšana Eiropai.

Jums var būt jautājums, kāpēc mēs to saucam par obligātu. Atbilde ir tāda, ka kopš 1995. gada visiem ārvalstu ceļotājiem ir jāiesniedz ceļojuma apdrošināšanas polise migrācijas darbiniekiem, kad viņi ierodas Šengenas teritorijā .

Tas ir tāpēc, ka kopš tā paša gada vienošanās, ko parakstījušas aptuveni 20 Eiropas valstis, noteica personu brīvu apriti starp noteiktām teritorijām. Bet pastāv klauzula: Eiropas pilsonība ir nepieciešama.

Tieši tāpēc, ja esat ārzemnieks, kurš dzimis Amerikā, Āzijā, Āfrikā vai Austrālijā; Pēc tam jāļauj Šengenas teritorijā, jums ir nepieciešams veikt ceļojumu apdrošināšanu ar jums.

Kā es varu iegādāties obligāto apdrošināšanu Eiropai?

Pirmā lieta, kas jums jāzina, ir tā, ka esat nonācis īstajā vietā! Šeit, TheTravelInsurers.com varēsiet iegādāties perfektu apdrošināšanu Eiropai par labāko cenu tirgū!

Viss, kas Jums jādara, ir: citēt , aizpildot veidlapu, kas atrodas šīs pašas tīmekļa lapas augšpusē; salīdzināt dažādus ceļojumu apdrošināšanas plānus , izmantojot mūsu tiešsaistes salīdzināšanas rīku; un - pēdējais - iegādājieties savu preferenču plānu , izmantojot mūsu drošo maksājumu sistēmu.

Kad pirkums ir veikts, politika tiks nosūtīta uz jūsu e-pastu, un tā būs vairāk nekā gatava lietošanai!

Iekļautie segumi

Šajā apdrošināšanā iekļautie pakalpojumi ir:

  • Ārkārtas atgriešanās pasākumi.
  • Lidojumu un viesnīcu rezervēšana.
  • Mirstīgo atlieku repatriācija.
  • Ārkārtas medicīniskā evakuācija.
  • Medicīniskā palīdzība slimības vai nelaimes gadījuma gadījumā.
  • Steidzams ziņu relejs.
  • Starp daudziem citiem ieguvumiem!

Pirms lidojuma datuma nāk klajā, citējot, salīdzinot un iegādājoties obligāto apdrošināšanu Eiropai, kas jūs aizsargā visu ceļu! Tas būs jūsu labākais lēmums!