Kubas obligātā apdrošināšana

Ja jūs gatavojat savu sapņoto ceļojumu uz Kubu, ir dažas lietas, kas jāzina, lai izvairītos no nevēlamiem pārsteigumiem. Viens no tiem ir tas, ka jums ir nepieciešams iegādāties obligāto ceļojumu apdrošināšanu, lai jūsu ieeja salā būtu pieļaujama bez jebkādām problēmām.

Tiklīdz jūs ieradīsieties lidostā, jums būs jāparāda apdrošināšanas polise Kubas migrācijas iestādēm kopā ar citiem nepieciešamajiem dokumentiem, piemēram, jūsu vīzu.

Kāpēc Kubas ceļojumu apdrošināšana ir obligāta?

No 1 st maija 2010, tur ir noteikums, kas uzliek par pienākumu visām ārzemniekus un kubiešiem, kuri dzīvo citās valstīs, lai parādītu veselības apdrošināšanas polise , ja ierodas uz salas; pretējā gadījumā viņiem būs jāmaksā soda nauda un jāiegādājas obligātā apdrošināšana tieši no valdības.

Tas, iespējams, būs daudz dārgāks nekā tad, ja jūs nopirktu savu aizsardzības plānu no jebkuras no ceļojumu apdrošināšanas kompānijām, ar kurām mēs strādājam pie TheTravelInsurers.com .

Ne tikai obligāta, bet arī nepieciešama

Kuba ir ļoti pievilcīgs galamērķis ne tikai skaisto pludmali dēļ, bet arī tās raksturīgās politiskās situācijas dēļ.

Turklāt, lai gan Kubā zāles ir ļoti attīstītas un slimnīcas sniedz augstas kvalitātes pakalpojumus; ārzemniekiem medicīniskā palīdzība nav brīva, bet ļoti dārga .

Tieši tāpēc tas nav tikai obligāts, bet arī nepieciešams iegādāties apdrošināšanu Kubai . Tādā veidā, ja jūs saslimst, atrodoties salā, visus medicīniskos izdevumus pilnībā segs uzņēmums, kuru nomājāt, un jums nebūs jātērē pat papildu procenti.

Citi šajā politikā ietvertie pakalpojumi ir: palīdzība bagāžas nozaudēšanas gadījumā, mirstīgo atlieku repatriācija, diennakts ceļojumu palīdzība, steidzama ziņu pārraide ģimenei, daudzas citas priekšrocības.

Tātad, tagad, kad jūs to visu zināt, pagaidiet un nepieprasiet, salīdziniet un iegādājieties -at TheTravelInsurers.com - obligāto apdrošināšanu Kubai, kas jums nepieciešams!