Drošības noteikumi ceļošanai uz Eiropu

Vai jūs drīz plānojat šķērsot Atlantijas okeānu? Ja atbilde ir "jā", tad šis raksts ir par jums, jo mēs runāsim par drošības noteikumiem, lai ceļotu uz Eiropu.

Pirmkārt un vissvarīgāk, jums ir jāsaprot, ka lielākā daļa Eiropas valstu ir iedalītas kaut ko, ko sauc par Šengenas zonu , kas atbilst vienotai teritorijai, kurā ir atvērtas visas tās iekšējās robežas. Bet tas ir labums, ko var izmantot tikai parakstītāju valstu pilsoņi.

Tātad, paturiet prātā, ja jūs ceļojat uz Eiropu no Amerikas Savienotajām Valstīm, ir daži obligātie dokumenti, kas jums ir jāņem līdzi . Tie ir: jūsu pase un ceļojumu apdrošināšanas polise , jo abi būs nepieciešami pēc ierašanās.

Turklāt lidostā jūs sastapsieties ar diviem dažādiem pārbaudes punktiem . Viens no tiem ir noteikts Šengenas pilsoņiem, bet otrs ir paredzēts visiem ārvalstu ceļotājiem . Ja jūs esat amerikāņu pilsonis, jums būs jāsakrīt otrajā vietā, kur migrācijas amatpersona pārbaudīs visus jūsu dokumentus un ļaus jums (vai ne) iebraukt teritorijā.

Lidmašīnas protokoli

Starp drošības noteikumiem, lai ceļotu Eiropu , ir jāņem vērā, ka lidmašīnas protokoli ir iekļauti.

Lai dotos pa gaisu uz Šengenas zonu, piemēro visus kopīgos noteikumus . Tas nozīmē, ka jūsu rokas bagāžā jūs nevarat veikt asus priekšmetus, ne sprādzienbīstamus, ne uzliesmojošus priekšmetus. Ja pārvadājat šķidrumus, tie nedrīkst būt lielāki par 100 ml, un tie jāuzglabā plastmasas maisiņā.

Ieejot beznodokļu zonā, jums būs jāiziet skeneris un jānoņem jūsu jaka, kurpes un visi metāla priekšmeti, kurus jūs varat pārvadāt.

Lai iegūtu plašāku informāciju, mēs iesakām apmeklēt tās valsts konsulāta tīmekļa vietni, kuru jūs apmeklējat, lai jūs varētu padarīt savu ceļojumu zināmu par katru svarīgo informāciju par to.

Mēs ceram, ka iepriekšminētie drošības noteikumi ceļošanai uz Eiropu var būt noderīgi jums. Turklāt, atcerieties iegādāties - pirms jūsu izbraukšanas datuma - ceļojumu apdrošināšanu, kas jūs aizsargā visu ceļu!