Apdrošināšana Eiropai

Kad mēs domājam par Apdrošināšanu Eiropai, mēs nonākam pie daudziem jautājumiem, piemēram: „Kāpēc man vajadzētu to iegādāties?” Vai „Vai man tas tiešām ir vajadzīgs?” Arī daudzas atbildes, kuras mēs varam sniegt, lai atbildētu uz visiem šiem jautājumiem.

Pirmkārt, mēs varam teikt, ka apdrošināšanas polise mums dos nepieciešamo vieglumu , jo mēs zinām, ka ar ceļojumu palīdzības pakalpojumiem mēs varēsim rēķināties 24 stundas diennaktī.

Ja mēs pieņemam darbā aizsardzības plānu, mēs baudīsim arī priekšrocības, piemēram: tūlītēju palīdzību nelaimes gadījumu vai slimību gadījumā; medicīnisko izdevumu segšana, palīdzība zādzības, nozaudēšanas vai laupīšanas gadījumā; cita starpā.

Taču, izņemot visus šos pakalpojumus, kas padarīs mūsu dzīvi vieglāku, ceļojuma apdrošināšana ir obligāta arī ceļojot uz Eiropu vai - it īpaši - uz jebkuru Šengenas valsti .

Kāpēc ir obligāti noma Eiropas apdrošināšana?

Tā kā kopš 1995. gada visiem ārzemju ceļotājiem, kas plāno apmeklēt kādu no Šengenas valstīm, ir jāsaņem apdrošināšanas polise , pretējā gadījumā migrācijas iestādes varētu liegt viņiem piekļuvi teritorijai.

Ņemiet vērā, ka, lai gan Eiropā veselības aprūpes pakalpojumi ir bezmaksas, tas ir labums, ko var baudīt tikai šī kontinenta pilsoņi. Tātad, ja jums nav Eiropas mēroga valsts un slimības laikā ceļojat; Jums būs nepieciešama apdrošināšana, lai saņemtu medicīnisko palīdzību .

Tātad, no šī viedokļa, politika ir ne tikai obligāta, bet arī nepieciešama , jo ar to jūs aizsargāsiet no jebkuras ārkārtas situācijas, kas var rasties.

Kuras valstis veido Šengenas zonu?

Šengenas teritorijai piederošās valstis ir : Vācija, Austrija, Beļģija, Bulgārija, Kipra, Čehija, Dānija, Slovākija, Spānija, Slovēnija, Igaunija, Francija, Somija, Grieķija, Nīderlande, Ungārija, Itālija, Islande, Latvija, Lietuva, Luksemburga, Malta, Norvēģija, Polija, Rumānija, Portugāle un Zviedrija.

Tātad, ja jūs drīz apmeklēsiet kādu no šīm valstīm, iegādājieties šeit, „TheTravelInsurers.com”, jums ir nepieciešama Eiropas apdrošināšana! Tas būs jūsu labākais lēmums!