Nepieciešamās vakcinācijas ceļošanai

icon-vacunas

Dažreiz, ceļojot, ir nepieciešams vakcinēt, lai izvairītos no saslimšanas ar tādām slimībām kā dzeltenais drudzis, hepatīts un vēdertīfs.

Līdz šim brīdim vienīgā vakcīna, kas ir obligāta saskaņā ar Starptautisko veselības aizsardzības regulu, ir pret dzelteno drudzi, jo šī slimība pastāv daudzās pasaules valstīs, īpaši Āfrikā, Āzijas dienvidos un Dienvidamerikā.

Tātad, ja jūs ceļojat uz, piemēram, Brazīliju, pirms izbraukšanas datuma jums ir jābūt vakcinētiem , ja jūs vēl neesat. Ņemiet vērā, ka dzeltenā drudža aizsardzība ir spēkā 10 gadus.

Jūsu ceļošanas dokumentu skaitā iekļaujiet Starptautisko vakcinācijas sertifikātu . Migrācijas iestādes var lūgt, lai jūs ierodaties jūsu galamērķī.

Ja jūs dodaties uz valstīm, piemēram, Apvienoto Karalisti, Franciju vai Kanādu, nav nepieciešams vakcinēt.

Ieteicamā aizsardzība

Vakcīnas, kuras mēs nosauksim priekšā, nav obligātas, tomēr, tā kā vienmēr ir labāk novērst, mēs iesakām ceļotājiem to izmantot.

  • Hepatīts : Vai vīrusu slimība tiek pārnesta caur fekālijām un mutēm. Tā ir gan jaunattīstības, gan attīstītajās valstīs.

  • Holēras : Vai tievās zarnas infekcija, kas izraisa smagu vemšanu un caureju. Tas ir atrodams Āfrikā, Dienvidāzijā un Latīņamerikā.

  • Gripa : Vai infekcijas slimība ir pazīstama kā „gripa”. Tas ir izplatīts ziemas un pavasara laikā ziemeļu un dienvidu puslodēs. Bet tropu vietās gripa var notikt visu gadu.

  • Polio : ir infekcijas slimība, kas izraisa muskuļu vājumu un nespēju pārvietoties. Tas ir endēmisks Nigērijā, Afganistānā un Pakistānā.

  • Stingumkrampji : ir nopietna infekcija, kas visā ķermenī rada muskuļu spazmas. Tās var būt tik smagas, ka var rasties pat kaulu lūzumi. Tas ir klāt visā pasaulē, bet uzsverot jaunattīstības valstis.

  • Masalas, cūciņas un masaliņas : Viena vakcinācija var pasargāt jūs no visām šīm trim slimībām. Viņi ir atrodami visā pasaulē.

  • Tifoīds : Salmonellas baktērijas izraisa slimību. Tas ir atrodams Āzijā, Āfrikā un Dienvidamerikā.

  • Meningokoku meningīts : izraisa drudzi, intensīvu galvassāpes un vemšanu. Epidēmijas bieži sastopamas Subsahāras reģionā un Āfrikas dienvidos.

  • Difterija : Vai lipīga slimība, kas ietekmē elpošanas sistēmu. Tas ir klāt visā pasaulē, bet tas ir biežāk sastopams jaunattīstības valstīs.

Lai uzzinātu vairāk par nepieciešamajām vakcinācijām ceļošanai, apmeklējiet CDC tīmekļa vietni .

Un atcerieties, ka TheTravelInsurers.com mūsu mērķis ir vienmēr informēt jūs un aizsargāt to!