Atsauksmes

zvaigznezvaigznezvaigznezvaigzne

"Es nekad nebiju iedomājies iegādāties pakalpojumu internetā un šajā uzņēmumā, bet es saņēmu vislabāko palīdzību. No paša sākuma es jutu, ka viņi zināja, kas man vajadzīgs, un tas, ko viņi man deva, ir labākais padoms. Par laimi, man nebija jāizmanto apdrošināšana, bet man bija ļoti laba cena, un segums pārsniedza vīzu prasības.

Alejandro, 53. Kordoba.

zvaigznezvaigznezvaigznezvaigznezvaigzne

"Esmu apmierināts ar padomu, ko es saņēmu, kad es to pieprasīju, no politikas iegādes (man bija daži ierobežojumi un īpašas vajadzības) līdz pat tā izmantošanai, jo nekas jūsu dzīvē nevar būt pārliecinošāks nekā apdrošināšana, lai segtu jūsu vajadzības un tiem, kurus mēs mīlam ”

Mercedes, 27. Santiago de Chile.

zvaigznezvaigznezvaigznezvaigzne

"Mēs vēlamies pateikties šim uzņēmumam par to, ka tā mums ir sniegusi informāciju par katru no iespējamām problēmām, ar kurām mēs varējām saskarties ceļojuma laikā, jo diemžēl daudzi no tiem notika. paldies jums, jo mēs saņēmām vislabāko palīdzību ”

Marcos un Julia, 49 un 51. Mexico DF.

zvaigznezvaigznezvaigznezvaigzne

"Sākumā, kad mēs sākām plānot ceļojumu ar savu ģimeni, mēs ceļošanas aģentūrā lūdzām ceļojuma apdrošināšanas cenu, bet viņi tikai piedāvāja mums tikai vienu iespēju. Par laimi, mēs esam nolīguši jūs un tas ir iemesls, kāpēc mēs vēlamies Paldies, ka jūsu palīdzība bija augstākā kvalitāte, mums bija jāizmanto apdrošināšana, lai radītu nelielas neērtības, un palīdzība pārsniedza mūsu cerības.

Martín un Sofía, 36 un 38. Caracas.

zvaigznezvaigznezvaigznezvaigznezvaigzne

"Šis ceļojums kopā ar savu sievu bija ieplānots pirms trim gadiem, un viss bija perfekts, sākot ar transportu, ko esat nomājis lidostā, līdz visu to cilvēku ierašanās brīdim, kas piedalījās pasākumā, pat Dr Franchard".

Santjago un Marijā, 29. un 31. Maracaibo

zvaigznezvaigznezvaigznezvaigznezvaigzne

"Septiņas naktis, ko pavadījām pussalā, bija patiešām pārsteidzošas, un viss ceļojums bija tāds, kā mēs sapņojām pirms laulības. Mums nebija jāizmanto apdrošināšana, bet paldies par informāciju un mazo dāvanu. apkalpošana"

Mariana un Francisco, 43 un 50. Bogotá.

zvaigznezvaigznezvaigznezvaigzne

"Mana piecu gadu vecā meita saņēma vīrusu, un tāpēc viņai steidzami bija jāsaņem slimnīca. Mums nebija nekādu problēmu saistībā ar medicīniskajiem izdevumiem un hospitalizācijas pakalpojumiem. Es iesniedzu dokumentus zāļu kompensācijai un man tika atdoti naudas līdzekļi manā kredītkartē.

Juan Pablo, 38. Buenosairesa.

zvaigznezvaigznezvaigznezvaigzne

"Mēs varam tikai pateikties jums par palīdzību, ko jūs mums sniedzāt, kad mēs pazaudējām dokumentus lidostā. Kāda briesmīga neveiksme!"

Sebastián un Jimena, 28. un 26. Quito.

zvaigznezvaigznezvaigznezvaigzne

"Mēs esam pilnīgi apmierināti par to, ka mēs ar jums esam iekļāvuši pēdējo ceļojumu uz Kairu. Tā bija pirmā reize, kad mēs ar jums iegādājāmies ceļojumu apdrošināšanu, un turpmāk mēs vienmēr to darīsim, pateicoties par visu, palīdzību un pārklājumu"

Antonio un Juana, 42. un 45. Valparaíso.

zvaigznezvaigznezvaigznezvaigzne

"Mēs nevaram atrast pietiekami daudz vārdu, lai izteiktu pateicības sajūtu. Pateicamies, ka esat mūs pārdomājis un iegādājies to, ko jūs ieteiktu. Mēs pateicamies jums visas grupas vārdā. Jūs neesat tikai aģents vai brokeris, jūs garantējat pakalpojumu sniegšanu un „cilvēku” palīdzību

Anabela, 39. Medellín.

Ceļojumu apdrošināšanas plāni

seguros viaje familiar
seguros viajes estudiantiles
seguros viaje mochileros
seguros viaje negocios
seguros equipajes
seguros mayores 70

Komentāri

zvaigznezvaigznezvaigznezvaigzne

"Mēs esam pilnīgi apmierināti par to, ka esam ar jums ieraudzījuši pēdējo ceļojumu uz Kairu. Tā bija pirmā reize, kad mēs ar jums iegādājāmies ceļojumu apdrošināšanu, un turpmāk mēs vienmēr to darīsim, pateicoties par visu, palīdzību un pārklājumu." Davie un Christine, 42 un 45 gadi, Mančestra

zvaigznezvaigznezvaigznezvaigznezvaigzne

“Esmu apmierināts ar padomu, ko es saņēmu, kad es to pieprasīju, no politikas iegādes (man bija daži ierobežojumi un īpašas vajadzības) līdz pat tā lietošanai, jo nekas jūsu dzīvē nevar būt pārliecinošāks nekā apdrošināšana, lai segtu jūsu vajadzības un tiem, kurus mēs mīlam. ” Helge, 29 gadi, Minhene

Blog

Nepieciešamās vakcinācijas ceļošanai

icon-vacunas

Dažreiz, ceļojot, ir nepieciešams vakcinēt, lai izvairītos no saslimšanas ar tādām slimībām kā dzeltenais drudzis, hepatīts un vēdertīfs.

Ceļojumu padomi

seguro-de-viaje-kuba

TheTravelInsurers.com mēs ceram, ka mēs varēsim sniegt papildu palīdzību mūsu ceļojumu padomās.

Piesardzības pasākumi ceļošanai

seguros-turisticos-de-salud-thetravelinsurers

Sekojiet dažiem mūsu vienkāršajiem padomiem un jums būs ceļojums bez neērtībām.

TTI kanāls

Ceļojumu apdrošinātāji: vienkārši, ātri un lēti

ATV

Salīdziniet vairāk nekā 200 vadošo uzņēmumu plānus vienkāršā, ātrā un drošā veidā.

Assistmed International

Med Assist starptautiskās kompānijas ceļojumu palīdzības sniedzējs, aplūkojot AssistMed izmantošanas priekšrocības.

Maksājumu sistēmas un 100% droša vietne

kājene