Jauni drošības un drošības pasākumi kruīziem

Ceļotāji pastāvīgi saskaras ar dažādiem riskiem. Un, protams, ceļojot pa jūru, tie nav atbrīvoti no tās. Tāpēc mēs runāsim tikai par jaunajiem drošības un drošības pasākumiem kruīziem.

Pirmkārt, ņemiet vērā, ka saskaņā ar ASV šodien publicēto informāciju, „neskatoties uz dažiem augsta līmeņa incidentiem (…), pasažieri ir drošāki par kruīzu nekā uz sauszemes , jo lielākā daļa kruīza līniju ir ārkārtīgi garas, lai ievērotu drošības procedūras un visi ir pakļauti stingriem noteikumiem ”.

Tātad, ja jūs domājat - jā, tas ir pilnīgi droši ceļot kruīzā . Tomēr, tā kā vienmēr ir labāk novērst, turpināt lasīt, lai uzzinātu:

Kādi ir jaunie kruīza drošības un drošības pasākumi?

  • Uzreiz pēc iekāpšanas kuģī atrodiet kuģa karti . Būs lietderīgi orientēties par vietām, kuras jūs varat apmeklēt, un par aktivitātēm, ko jūs varat darīt. Ieteicams arī uzzināt drošības un medicīnas staciju atrašanās vietas, kā arī vietu, kur glabājas avārijas laivas.
  • Brīdiniet kruīza dalībnieku, ja Jūs domājat, ka uz kuģa notiek dīvaina situācija vai ja jūs uzskatāt, ka kaut kas ir nedrošs .
  • Uzmanīgi klausieties visas drošības treniņa laikā norādītās norādes - profilakses rīks, kas paredzēts, lai palīdzētu pasažieriem saprast visu, kas nepieciešams ārkārtas situācijā vai evakuācijas gadījumā.
  • Ziniet, kur ir glābšanas veste . To bieži glabā jūsu istabā, parasti skapī vai atvilktnē. Ieteicams to izmēģināt, lai pārliecinātos, ka tas atbilst jums, ja ne, ļaujiet kruīzu dalībniekam to zināt un lūgt viņu atrast jaunu.
  • Nemēģiniet saslimt. Kruīza pasažieri bieži vien aprobežojas ar noteiktām teritorijām, tas nozīmē, ka slimības var viegli izplatīties. Lai to izvairītos, regulāri nomazgājiet rokas vai vismaz pēc pieskaršanās pie parastajiem lietošanas objektiem.

Šie ir daži jauni drošības un drošības pasākumi kruīziem. Visus braucienus pa jūru lūdziet. Arī atcerieties iegādāties kruīza ceļojumu apdrošināšanu ar mums, lai jūs varētu būt patiesi aizsargāti jebkurā vietā un laikā!