Ko darīt, ja es pazaudēju savu bagāžu?

Lai zaudētu savu bagāžu, ceļojot, ir vēl biežāk nekā jūs domājat. Tāpēc mēs iesakām jums ceļot aizsargāt ar segumu tikai ceļojumu apdrošināšana, kas iegādāta TheTravelInsurers.com, var jums sniegt.

Ja jūs ceļojat ar kādu no mūsu plāniem un jūs zaudējat savu bagāžu , viss, kas jums jādara, ir telefona zvans, lai informētu apdrošinātāju par šo incidentu . Tādēļ apdrošināšanas kompānija, kuru esat nomājis, parūpēsies par absolūti visu, un visas jūsu rūpes būs pazudušas.

Kuru numuru izsaukt, lai ziņotu par savu nozaudēto bagāžu?

Tālruņa numurs, kas jums jāzvana, tiks izdrukāts pirkuma kvītī, kas tika nosūtīts uz jūsu e-pastu pēc iegādes. Mēs iesakām jums to izdrukāt un ņemt līdzi , lai vajadzības gadījumā to varētu nodot rokā.

Neaizmirstiet zvanīt tieši uz apdrošinātāju, kas sniedz pakalpojumu. Tādā veidā būs ātrāk un vieglāk palīdzēt atrisināt neērto.

Veicot telefona zvanu, jums ir jābūt čekam, jūsu ID numuram, kā arī viesnīcas adresei, kur jūs uzturaties, un tālruņa numuru, kur vēlāk sazināties ar jums.

Kas notiks pēc?

Tūlīt pēc tam, kad esat informēts par bagāžas nozaudēšanu, apdrošināšanas kompānija sāks meklēšanu, lai mēģinātu atrast jūsu bagāžu . Ja tas ir atrasts, apdrošinātājs to nosūtīs jums pēc iespējas ātrāk , lai jūs varētu saņemt visas savas mantas.

Gadījumā, ja bagāžu nevar atrast, ceļojuma apdrošināšanas kompānija saņems jums kompensāciju , maksājot visas izmaksas par visiem jūsu maisiņos esošajiem priekšmetiem.

Tāpēc atcerieties, ja jūs zaudējat savas mantas, izpildiet šos norādījumus un apdrošinātājs sniegs visu iespējamo palīdzību.

Uzticieties mums un ļaujiet mums aizsargāt jūs jebkur un jebkurā laikā!