Ko darīt, ja ārvalstīs nozagti dokumenti?

Kad mēs dodamies brīvdienās, mēs gribam, lai viss būtu perfekts, jo viss, ko mēs vēlamies darīt brīvā laikā, ir baudīt. Bet dažreiz var notikt neparedzēti notikumi. Viens no piemēriem ir jūsu dokumentu nozagšana, un tādēļ mēs jums pateiksim, ko darīt šajā gadījumā.

Tas jo īpaši varētu notikt, ja jūs apmeklējat pārpildītu pilsētu, piemēram, galvaspilsētu, kur kabatzagļi mēdz būt visu laiku. Tātad, ja jūs saņemsiet dokumentus, kas nozagti , vispirms jāinformē iestādes.

Otrkārt, bet tikpat svarīgi, jums ir jāinformē apdrošināšanas sabiedrība par to, kas tikko notika, jo viens no ceļojuma apdrošināšanas polisēs iekļautajiem ieguvumiem, ko mēs pārdodam TheTravelInsurers.com, ir palīdzība šādām problēmām.

Kā es varu izsaukt apdrošinātāju?

Kad esat iegādājies savu politiku, mēs saņemsim e-pastu ar nomāto politiku, tās noteikumiem un nosacījumiem, kā arī pirkuma kvīti.

Tajā atradīsiet tālruņa numuru, kas atbilst apdrošinātāja neatliekamās palīdzības centram . Tas ir numurs, uz kuru jums jāzvana, ja jums nepieciešama palīdzība. Nav svarīgi, kādā laikā tas ir, un ne kādu nedēļas dienu jūs noteikti saņemsiet nepieciešamo palīdzību.

Mēs iesakām izdrukāt šos dokumentus, lai jūs varētu tos saņemt, ja rodas ārkārtas situācija, un jums ir jāsazinās ar ceļojumu apdrošināšanas sabiedrību .

Pēc tam, kad esmu tos aicinājis, kā apdrošinātājs man palīdzēs?

Kad esat informējis ceļojumu apdrošināšanas kompāniju par jūsu nozagtajiem dokumentiem , viņi palīdzēs jums pastāstīt, kas jums jādara, lai veiktu darījumus no ārvalstīm.

Ceļojumu apdrošināšanas iznomāšana ir labākais lēmums, ko varat izdarīt pirms ceļojuma, tāpēc uzticieties TheTravelInsurers.com un ļaujiet mums aizsargāt jūs jebkurā laikā un jebkurā laikā.