Kas ir papildu ceļojumu apdrošināšana?

Ceļojot uz ārzemēm, mēs nekad nezinām, kas var notikt. Atrodoties tālu no mājām, tas var būt gan relaksējošs, gan uzsvērts, it īpaši, ja notiek ārkārtas situācija. Tāpēc mēs iesakām iegādāties papildu ceļojumu apdrošināšanu, lai jūs varētu paļauties uz nepieciešamo aizsardzību neparedzēta notikuma gadījumā.

Ar šo plānu ceļotāji var palielināt savu apdrošināšanas segumu, lai iegūtu lielākus apmērus, tāpēc pakalpojumi, ko viņi saņem, var būt vēl labāki.

Piemēram, ja ceļojuma apdrošināšana, ko iegādājāties, ir tikai 10 000 dolāru medicīniskajai palīdzībai, bet uzmanība, ko saņemat, maksā daudz vairāk, tad jūs varat izmantot savu papildu ceļojumu apdrošināšanu, lai iegūtu lielāku apjomu .

Papildu aizsardzība

Šis plāns ietver arī tos segumus, kas paredzēti īpašām vajadzībām. Medicīniskā palīdzība grūtniecēm un iepriekšējiem apstākļiem ir divi ideāli šī plāna piemēri.

Tajā pašā kategorijā mēs varam ietvert arī: civiltiesisko atbildību, atcelšanas segumu, pārskaitījumus, glābšanu, kompensāciju par aizkavētu lidojumu un / vai neatbildētos savienojumus, pārmērīgu rezervēšanu, neatliekamo medicīnisko evakuāciju, apgādājamu personu pārvadāšanu, nejaušu nāvi un demontāžu, ceļojuma pārtraukšanu utt.

Kā es varu iegūt papildu ceļojumu apdrošināšanu?

Jums ir divas iespējas iegādāties šo apdrošināšanu: citēt, salīdzināt un iegādāties savu plānu pats, izmantojot rīkus, kurus esam noteikuši Jūsu rīcībā TheTravelInsurers.com vai sazinies ar mūsu konsultantiem, izmantojot jebkuru no mūsu komunikācijas kanāliem .

Neatkarīgi no izvēlētā pirkuma varianta mēs garantējam, ka jūs atradīsiet savu ideālo politiku!

Gadījumā, ja jūs nolemjat to darīt pats, aizpildiet piedāvājuma veidlapu, kuru atradīsiet šīs pašas tīmekļa lapas augšpusē ar atbilstošu informāciju par savu ceļojumu. Pēc tam salīdziniet opcijas, kuras mēs jums piedāvāsim, izmantojot mūsu tiešsaistes salīdzināšanas rīku, un - pēdējo reizi - iegādājieties savu priekšroku ceļojuma apdrošināšanai!

Tas ir viegli ceļot droši, vienkārši uzticieties TheTravelInsurers.com un ļaujiet mums aizsargāt jūs ar mūsu papildu ceļojumu apdrošināšanu!