Kāpēc ir lielāks pieprasījums pēc ceļojumu negadījumu apdrošināšanas?

Pirms atbildes uz jautājumu nosaukumā mums ir jāizskaidro, kāda ir apdrošināšana pret nelaimes gadījumiem. Būtībā šis plāns ietver papildu segumu, ko ceļotājs var nomāt, lai to aizsargātu, ja noticis negadījums.

Tagad, kad jūs zināt, par ko mēs runājam, mēs varam jums pateikt, ka tās pieprasījums ir pieaudzis visu gadu, jo katru reizi, kad cilvēki vairāk apzinās problēmas, kas var rasties neparedzētās situācijās.

Bez tam nelaimes gadījumi var notikt jebkurā laikā un jebkurā vietā , un tieši tā dēļ, ka ceļotāji dodas uz negaidītu, tas dod priekšroku šāda veida politiku novēršanai un pirkšanai pirms došanās uz ārzemēm.

Kad man vajadzētu iegādāties apdrošināšanu pret nelaimes gadījumiem?

Mēs iesakām saviem klientiem vienmēr iegādāties ceļojumu negadījumu apdrošināšanu, lai viņi varētu rēķināties ar visaptverošu aizsardzību . Tomēr jums vajadzētu iegādāties šo politiku, jo īpaši, ja:

  • Jūs ceļojat uz riskantu teritoriju.
  • Vai arī jums ir ģimene, kas jūs sagaida un vēlas, lai viņiem būtu dublējums, ja kaut kas notiek.

Iekļauts segums

Starp priekšrocībām, kas tiks pieskaitītas, ja jūs nolīgsiet šo politiku, mēs varam nosaukt šādu informāciju:

  • Monetārie pabalsti, ja jūs nopietni ievainojat un nevarat strādāt.
  • Kompensācija jūsu labuma guvējiem, ja esat miris ceļojuma negadījumā.
  • Ārkārtas medicīniskā evakuācija, ja jūs esat slims, un ir nepieciešams atgriezties mājās.
  • Ārkārtas medicīniskā palīdzība un zobārstniecības pakalpojumi nelaimes gadījuma gadījumā.

Ņemiet vērā, ka šī apdrošināšana ir vērsta uz nejaušu nāvi un šķelšanos (AD&D), kā arī uz dzīvības apdrošināšanas laika pabalstiem , tāpēc ir ļoti iespējams, ka, lai iegūtu cita veida segumu, jums ir jāiegādājas arī kopēja ceļojumu apdrošināšana, kas sniedz jums regulārus ceļojumu palīdzības pakalpojumus.

Lai uzzinātu, kuru apdrošināšanu iegādāties vai vai tas ir labi vai zina iegādāties abus, dodiet mums zvanu, un mūsu padomdevēji pareizi atbildēs uz visiem jūsu iespējamiem jautājumiem.

Vienkārši uzticieties TheTravelInsurers.com un ļaujiet mums aizsargāt jūs jebkurā laikā un vietā!