Ieteikumi par viesnīcām un pakalpojumiem

Visur visā pasaulē viesnīcas ir sakārtotas pēc zvaigznēm. Viņi iet no viena līdz pieciem. Viena starta izmantošana nozīmē, ka viesnīca ir klasificēta kā „normāla”, un pieciem līdzekļiem tas ir grezns, jo tas ir perfekti veikls dizains un ļoti augstas kvalitātes pakalpojums.

Viesnīcu klasifikācija ar zvaigznēm ir informēt ceļotājus par galvenajām iespējām, ko viņi var sagaidīt, apmeklējot viesnīcu. Bet līdz datumam viesnīcas reitinga mērķis ir paplašinājies, koncentrējoties uz viesnīcu kopumā.

No normāla līdz greznam

  • ½ zvaigzne: norāda uz nelielu uzlabojumu viesu telpu kvalitātē un apstākļos
  • 1 zvaigzne: Budžeta iespējas, neapdraudot tīrību vai viesu drošību.
  • 2 zvaigznes: pakalpojumi un viesu pakalpojumi parasti ir ierobežoti, lai uzturētu numurus par pieņemamām cenām un konkurētspējīgiem, taču tie var būt pieejami pēc pieprasījuma vai maksas.
  • 3 sākas: Rekvizīti, kas nodrošina plašu ērtību klāstu, kas pārsniedz naktsmītnes vidējās vajadzības. Labas kvalitātes pakalpojums, dizains un fiziskās īpašības parasti ir piemērotas, lai atbilstu viesu vēlmēm.
  • 4 sākas: Vietas, kas nodrošina luksusa viesu pieredzi. Plašas iespējas un izcilas dizaina īpašības parasti papildina pakalpojumu standarti, kas atspoguļo viesa dažādās un prasmīgās vajadzības.
  • 5 sākas: Viesnīcas, kas raksturo greznību visās darbības jomās. Viesi var baudīt plašu aprīkojuma klāstu un visaptverošus vai ļoti personalizētus pakalpojumus. Īpašības šajā līmenī parādīs lielisku dizaina kvalitāti un uzmanību detaļām.

Visā pasaulē ir arī viena viesnīca ar 7 zvaigžņu vērtējumu. Šis ir Burhj Al Arab, Dubaijā, kas 1998. gadā tika atvērts ar kalpu istabā.

Padomājiet par savām vajadzībām un budžetu

Vienmēr ir pārsteidzošs ceļot uz dažādiem galamērķiem un uzturēties ērtākajā un greznākajā vietā. Bet pirms piecu zvaigžņu viesnīcas rezervēšanas vispirms domājiet par to, cik ilgi jūs uzturaties un cik daudz jūs varat tērēt. Tas jums palīdzēs izvēlēties pareizo viesnīcu.

Un atcerieties, ka vienmēr ceļojiet drošu un drošu ceļojumu apdrošināšanu šeit „TheTravelInsurers.com”. Tas būs labākais no jūsu lēmumiem!