Ētikas kodekss

„TheTravelInsurers.com” mēs vadāmies Ētikas kodeksā, kas ir mūsu darbības pamats.

Mēs darbojamies kā aģenti un strādājam kā starpnieki ceļojumu apdrošināšanas un ceļojumu palīdzības pakalpojumu sniegšanā . Mūsu galvenās funkcijas ir: prognozēšanas un drošības veicināšana.

Konsultācijas pasažieriem par atbilstošu piesardzību un ceļojuma nodrošināšanu viņu personīgajiem un īpašuma riskiem . Darbs kā brokeriem Apdrošinātāju un dienesta vadībā.

Pakalpojumu sniedzēju uzņēmumi, kas sniedz precīzu informāciju tā, lai tiktu pareizi noteikta zaudējumu likmes kotēšana, novērtējums un analīze, kā arī jaudas izmantošanas līmenis (riski).

Rīkoties kā starpnieki un palīdzēt zaudējumu gadījumā ar apdrošinātājiem un pakalpojumu sniedzējiem, kā arī ar saņēmējiem, lai panāktu ātru tiesvedību un norēķinus.

TheTravelInsurers.com kā mārketinga aģents un konsolidators ir atbildīgs par pakalpojuma izplatīšanu, kā arī sniedz ieguldījumu, piedāvājot un sniedzot garantijas, kas atbilst klientu vajadzībām.

Mēs uzskatām, ka, lai sniegtu vislabāko servisu saviem klientiem un piegādātājiem, starpniekiem ir jāatbilst vislabākajiem profesionālisma nosacījumiem, veicot profesionālo darbību, kas atbilst tiesību normām un uzņēmējdarbības ētikai un pušu brīvam lēmumam.

Mēs esam apņēmušies attīstīt savu darbību ar dilligence, godprātību un atbildību, samaksājot prēmijas, norēķinus un rēķinus, kas rodas no mūsu vadības bez kavēšanās, pilnībā apzinoties to, ka mēs esam atbildīgi par trešo pušu fondiem.

Visbeidzot, mēs vienmēr saglabājam profesionālo konfidencialitāti, izņemot iesaistīto pušu skaidru atļauju.

Ceļojumu apdrošināšanas sabiedrības

TheTravelInsurers.com Jūs varēsiet atrast ceļojumu apdrošināšanas plānus, ko pārvalda aptuveni 20 dažādi uzņēmumi. Organizācijas, ar kurām mēs strādājam, vada ceļojumu apdrošināšanas tirgu, tādēļ, ja jūs nolīgsiet savu politiku ar mums, mēs garantējam, ka jums būs vislabākie ceļojumu palīdzības pakalpojumi!

Nav svarīgi, kur jūs dodaties, vai kad mēs zinām, ka mums ir iespēja, ko jūs meklējat, jo mēs piedāvājam vairāk nekā 450 ceļojumu apdrošināšanas plānus , kurus jūs varat iegādāties tiešsaistē, tikai citējot, salīdzinot un pērkot caur mūsu droša tiešsaistes sistēma , izmantojot jūsu preferences maksājumu veidu.

Apdrošināšanas sabiedrības, kas sniedz savus pakalpojumus caur mums, arī ir pilnībā atzītas visā pasaulē un atbilst Eiropas un Kubas varas iestāžu prasībām, kas pieprasa ārvalstu ceļotājiem nolīgt ceļojumu apdrošināšanas polisi, ja viņi vēlas ienākt kādā no Šengenas valstīm vai tā Karību jūras dārgakmens.

Vislabāk par to, lai izvēlētos TheTravelInsurers.com, lai iegādātos jūsu ceļojuma apdrošināšanu , jums nav jādodas uz pirmo iespēju, jo, izmantojot mūsu sistēmu, jūs varat salīdzināt dažādus aizsardzības plānus, lai beidzot izvēlētos to, kas patiešām atbilst jūsu vajadzībām.

Dažas no ceļojumu apdrošināšanas kompānijām, ar kurām mēs strādājam, ir:

  • Cardinal Assistance : Šim uzņēmumam ir klātbūtne visur Latīņamerikā, bet tai ir arī starptautiska nozīme.
  • Europ Palīdzība : Europ Assistance Group tika dibināta Francijā 1963. gadā un tai ir vairāk nekā 35 meitasuzņēmumi visā pasaulē.
  • Axa Assistance : Šī organizācija pieder Francijas izcelsmes AXA grupas meitasuzņēmumam, un tai ir biroji 39 valstīs.
  • Travel Ace Assistance : Šis uzņēmums pieder IMAS grupai un vairāk nekā 25 gadus sniedz palīdzību starptautiskiem ceļotājiem.
  • Travel Guard : Travel Guard Americas AIG Group Inc. ir vadošā ceļojumu palīdzības organizācija no Amerikas Savienotajām Valstīm.

Lai uzzinātu mazliet vairāk par šīm ceļojumu apdrošināšanas kompānijām un par daudz vairāk, kas strādā ar mums, vienkārši turpiniet pārlūkot mūsu mājas lapu, lai jūs varētu izlemt, kuru no jums vēlaties sniegt jums nepieciešamo aizsardzību!

Uzticieties TheTravelInsurers.com un citējiet, salīdziniet un iegādājieties tieši tagad meklējamo ceļojumu apdrošināšanu!

Lapa nav atrasta!

Mēģini vēlreiz.

Izkraušanas atkārtota pārdošana

loginadmin