Globālie pakalpojumi

  • Preču iepriekšēja pārbaude un pārbaude, lai katram braucienam piedāvātu vislabākās iespējas.
  • 100% droša tīmekļa vietne: sertificējusi Verisign, pasaules līderis elektroniskās drošības jomā.
  • Ātra un pārredzama vietne, kas atvieglo lietotāju pārlūkošanu.
  • 100% digitālā vietne, kas atvieglo, optimizē un paātrina visas procedūras, kas saistītas ar pirkuma procesu.
  • Plaša pieredze kvalitatīvu pakalpojumu un palīdzības nodrošināšanā visā pasaulē.

TheTravelInsurers sniedz šādus pakalpojumus.

Produktu kotēšanas sistēma tiešsaistē:

  • Mūsu kotēšanas sistēma ļauj jums citēt, skatīt produkta priekšrocības, piemērot atlaides par vecumu un pasažieru skaitu, iegādāties tiešsaistē un pēc tam nekavējoties izsniegt iegādāto politiku . Tas ir drošs serveris, ko apstiprinājis Verisign, galvenais SSL drošības sertifikātu piegādātājs. Lietas pēcpārbaude ar 4 automātisku kontaktu izsekošanu.
  • Netiešo kanālu izplatīšanas administrēšanas sistēma, ziņojumi, tiešsaistes emisija, piekļuve informācijai par produktu, komisijas aprēķini un norēķini par katru produktu. Automātiskie sākuma datumi aģentiem ar apstiprinājumu, izmantojot kredītkarti.

Integrācija, izmantojot tīmekļa pakalpojumu:

  • Iespēja integrēties pārapdrošināšanas pakalpojumu sniedzēju sistēmā.
  • Partneru tīkls.
  • Iegultās kotēšanas sistēma klientu vietnēs.

Vairāki maksājumu vārti atkarībā no ceļotāju valsts / izcelsmes.

Drošības sertifikāts.

Angļu, spāņu, portugāļu.

paypal logo

Prasību pārvaldība

Jūs varat novirzīt visas savas prasības mūsu vairākām kontaktlīnijām un arī jautāt, kā rīkoties ar tām. Mēs labprāt atbildēsim uz Jūsu pieprasījumiem! Nevilcinieties sazināties ar mums.

Gadījumā, ja prasība vai atlīdzība par palīdzības izmaksām, kas jums varētu būt jāmaksā ceļojuma laikā, ir svarīgi sazināties ar pakalpojumu sniedzēja palīdzības centru, kas atbilst izīrētajam kuponam.

Jebkurus šāda veida izdevumus var atmaksāt, ja iepriekš par to ir informēts iznomāto pakalpojumu sniedzējs. Lai izpildītu šo nosacījumu, jūs varat sazināties ar nomāto pakalpojumu sniedzēju pats vai mēs to varam darīt jūsu vārdā!

Aizpildot tālāk norādīto veidlapu, jūs varat mums paziņot savus personas datus: pilnu vārdu, telefonu, e-pastu, kupona numuru, identifikācijas numuru un nomāto pakalpojumu sniedzēju. Jums ir jāpievieno arī dokuments, kas pierāda izdevumus, kurus lūdzat atmaksāt, un īsu pārskatu par faktiem.

Mēs esam gatavi noskaidrot jebkādas šaubas vai vaicājumu, kas jums varētu būt. Lūdzu, aizpildiet veidlapu un ar jums sazināsies savlaicīgi.

Jebkura veida vaicājumu gadījumā jums ir arī sarunu kontakts visu salīdzināšanas, citēšanas un pirkšanas procesu laikā.

Jūs varat nosūtīt vēstuli uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai sazināties ar mūsu klientu atbalsta centru 24 stundas diennaktī.

Pakalpojumi

TheTravelInsurers.com mēs vēlamies, lai mūsu klienti baudītu katru otro brauciena laiku. Tāpēc mēs piedāvājam pamata un visaptverošas ceļojumu apdrošināšanas polises par vislabākajām cenām tirgū, lai nodrošinātu visiem ceļotājiem tieši to, ko viņi vēlas un ko viņi meklē.

Labākais salīdzinājums

Atverot mūsu mājas lapu, pirmā lieta, ar kuru sastopaties, ir mūsu citāts. Tas darbojas, lai palīdzētu jums citēt un salīdzināt perfektu ceļojumu apdrošināšanas polisi .

Jums tikai jāaizpilda tukšie lodziņi ar atbilstošu informāciju par jūsu braucienu, piemēram, izbraukšanas un atgriešanās datumiem, izcelsmes un galamērķa vietām, jūsu vecumu, ceļojuma veidu un e-pasta adresi. Pēc tam noklikšķiniet uz pogas “Citēt tagad”.

Tūlīt, no jums tiks parādīts saraksts ar visiem ceļojuma apdrošināšanas plāniem, kas mums atbilst mūsu sniegtajai informācijai . Izvēlieties vispiemērotākos plānus un analizējiet tos, izmantojot mūsu tiešsaistes salīdzināšanas rīku.

Tas ļaus jums vienlaikus redzēt izvēlēto politiku aptvērumu un darbības jomu . Tas atvieglos lēmumu pieņemšanas procesu. Tiklīdz jūs zināt, kura apdrošināšana ir piemērota tieši Jums, nopirkt to tiešsaistē par labāko cenu tirgū!

TheTravelInsurers.com Jūs varēsiet izvēlēties starp vairāk nekā 450 produktiem , kurus pārvalda aptuveni 20 pasaules līderu apdrošināšanas sabiedrības.

Bieži uzdotie jautājumi

Vai jums ir kādi jautājumi par ceļojumu apdrošināšanu ? Mēs jums atbildēsim!

Mūsu FAQ sadaļā jūs izskaidrojat visas savas šaubas. Ja jūsu jautājums nav sarakstā, neuztraucieties! Sazinieties ar mums, izmantojot kādu no mūsu sakaru kanāliem, un viens no mūsu konsultantiem sniegs visu nepieciešamo palīdzību.

Ziņas

TheTravelInsurers.com mēs ne tikai vēlamies, lai jūs ceļotu droši, bet arī lai saņemtu informāciju par visām attiecīgajām ziņām šajā jomā. Mūsu emuārā jūs atradīsiet jaunākās un svarīgākās ziņas par ceļošanu un atpūtu visā pasaulē!

Jums vajadzīga palīdzība?

Jūs esat ārzemēs, dodaties ārkārtas situācijā un nezināt, kā sazināties ar ceļojumu apdrošināšanas kompāniju, kuru esat nomājis ? Dodiet mums zvanu, un mēs sazināsimies ar apdrošinātāju vai vienkārši meklēsim tālruņa numuru tieši šeit !

Mūsu mērķis ir aizsargāt jūs jebkurā laikā un vietā. Uzticieties TheTravelInsurers.com un ļaujiet mums rūpēties par jums ceļojuma laikā!

Ceļojumu apdrošināšanas salīdzināšanas rīks

Mūsu tīmekļa vietnē TheTravelInsurers.com jūs varēsiet analizēt mūsu piedāvātās apdrošināšanas polises. Lai to izdarītu, vienkārši izmantojiet mūsu ceļojumu apdrošināšanas salīdzināšanas rīku.

Bet pirms tam vispirms jānorāda sava ceļojuma apdrošināšanas plāns . Lai to izdarītu, aizpildiet piedāvājuma veidlapu, kuru atradīsiet šīs lapas augšpusē.

Aizpildiet visus tukšos lodziņus ar visu nepieciešamo informāciju par jūsu braucienu, piemēram, izcelsmes vietas un galamērķi, izbraukšanas datumus un atgriešanos, vecumu, ceļojuma veidu un e-pastu, lai mēs varētu sazināties ar jums vēlāk.

Kad visi iepriekš minētie ir pabeigti, ekrānā parādās saraksts ar visiem ceļojumu apdrošināšanas plāniem, kas atbilst jūsu meklēšanas kritērijiem. Izvēlies vispiemērotākos un analizējiet to pārklājumu un darbības jomu, izmantojot mūsu tiešsaistes salīdzināšanas rīku .

Akcijas un atlaides

Ja jūs pērkat savu aizsardzības plānu tiešsaistē, jūs saņemsiet arī papildu 2x1 atlaides un 50% atlaidi. Turklāt, ja jūs ceļojat kopā ar nepilngadīgajiem, viņš vai viņa var tikt apdrošināts bez maksas, ja iegādājaties šo politiku.

Kāpēc man vajadzētu iegādāties ceļojumu apdrošināšanu?

Paturiet prātā, ka, dodoties uz ārzemēm, būtiska nozīme ir ceļojumu apdrošināšanai vai ceļojumu palīdzības segšanai , tāpēc labāk piesardzīgi un - pirms izbraukšanas datuma - izmantojiet mūsu tiešsaistes salīdzināšanas rīku, lai izvēlētos ceļojuma apdrošināšanu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

Mūsu mājas lapā jūs varēsiet salīdzināt vairāk nekā 450 politiku, ko nodrošina aptuveni 20 pasaules vadošās ceļojumu apdrošināšanas kompānijas , tāpēc jums būs plaša izvēle, no kuras izvēlēties. Tāpat tas ir garantēts, ka jūs noteikti atradīsiet mums ideālu aizsardzības plānu jūsu ceļojumam.

Mūsu uzaicinājums ir norādīt, izmantot mūsu ceļojumu apdrošināšanas salīdzināšanas rīku un - izvēlēties sev piemērotāko aizsardzības plānu, tikai: TheTravelInsurers.com.

Apakškategorijas