Kontakti

Kvalitātes saistības

TheTravelInsurers.com apzinās, ka šī pasaule kļūst arvien globalizētāka, tāpēc tā prasa augstākas kvalitātes pakalpojumus no ceļojumu apdrošināšanas kompānijām.

Ņemot vērā neskaitāmo konkurentu skaitu, TheTravelInsurers.com ir pamatprincips, ka cilvēki ne tikai iegādājas pakalpojumus vai produktus, bet arī pieredzi.

Tāpēc TheTravelInsurers.com izturas pret saviem klientiem ar kvalitāti, sirsnību un apņēmību; saņemt mūsu klientu lojalitāti. Tā rezultātā mums ir rentabla produktivitāte, vienlaikus norādot WIN-WIN attiecību pamatus.

Izmantojot mūsu kvalitātes saistības, mēs vēlamies sasniegt šādus mērķus:

  • Padariet katru mūsu uzņēmuma dalībnieku zināmu pakalpojumu nozīmi personiskajā un profesionālajā dzīvē, jo mums visiem - neatkarīgi no mūsu pozīcijas - ir jāsniedz un jāsaņem pakalpojumi.
  • Apmācīt un attīstīt nepieciešamās spējas, lai sniegtu Pakalpojumu ar Kvalitāti, Cordiality un Saistību, kas ir būtiski un būtiski faktori, lai sasniegtu kopējo klientu apmierinātību.
  • Nodrošiniet mūsu komandai nepieciešamos instrumentus, lai saprastu dažādus klientu veidus un visefektīvākajā veidā pārvaldītu mūsu visprasīgāko klientu prasības.

TheTravelInsurers.com rēķinās ar kvalitātes nodaļu, kuras galvenais uzdevums ir veikt revīziju, apsekošanu un īstenot darbības, lai atbalstītu mūsu politiku un garantētu sniegto pakalpojumu kvalitāti un mūsu klientu apmierinātību.

Mūsu zīmoli

Mūsu klienti mūs identificē, izmantojot mūsu atzītākos zīmolus: TheTravelInsurers.com; Aseguratuviaje.com un AssegureSuaViagem.com.

Šie zīmoli integrē mūsu pakalpojumus, kas saistīti ar palīdzības sniegšanu un ceļojumu apdrošināšanu.

Uzņēmums visā pasaulē

Ceļojot kopā ar TheTravelInsurers.com, jūs pieskaitīsieties pasaules mēroga tīklam, kas sastāv no galvenajiem ceļojumu apdrošināšanas un ceļojumu palīdzības uzņēmumiem visā pasaulē.

Daudziem apdrošinātājiem, no kuriem izvēlēties, dod jums iespēju pieņemt lēmumu un pēc tam iegādāties tiešsaistē vai mūsu zvanu centru - jūsu vēlamo ceļojumu apdrošināšanu.

Mūsu profesionālie padomdevēji var nodrošināt Jums ideālu aizsardzības plānu, ņemot vērā aptuveni 450 produktus, tāpēc jums būs pieejamas dažādas iespējas.

Ceļojuma apdrošināšanas citēšanas un salīdzināšanas brīdī viss, kas jums jādara, ir aizpildīt - ar atbilstošu informāciju par jūsu ceļojumu - veidlapu, kas atradīsies šīs lapas augšpusē.

Pēc tam, izmantojot mūsu tiešsaistes salīdzināšanas rīku, analizējiet iespējas, ko mēs jums piedāvāsim. Tas ļaus noskaidrot, kuri no jums ir vispiemērotākie plāni un plāni.

Kad esat nolēmis, kurš ir ideāls ceļojuma apdrošināšana jums , iegādājieties to tiešsaistē, izmantojot maksājuma veidu, ko dodat priekšroku! Apmēram pēc 24 stundām politika tiks nosūtīta uz jūsu e-pastu, un tā būs vairāk nekā gatava lietošanai!

Mēs rēķināmies ar operāciju centriem Argentīnā, Čīlē, Brazīlijā, Peru, Spānijā un Amerikas Savienotajās Valstīs. Tāpēc mēs varam piedāvāt efektīvus un ātrus risinājumus, ja notiek ārkārtas vai neparedzēta situācija.

TheTravelInsurers.com mēs visi lūdzam jūs uzticēties mums, un mēs aizsargāsim jūs jebkurā vietā un laikā!

Misija / Vērtības

TheTravelInsurers.com misija ir izveidot tīmekļa vietni ar pārredzamu un konsolidētu tirgus piedāvājumu.

Ar šo mērķi mēs komercializējam ceļojumu palīdzības pakalpojumus un ceļojumu apdrošināšanas plānus cilvēkiem visā pasaulē .

W e vienmēr ir visdažādākais produktu un piegādātāju piedāvājums, sniedzot padomus klientiem, lai piedāvātu vislabāko cenu par vislabāko cenu, garantējot un atzīstot pasaules atzītākās apdrošināšanas sabiedrības.

Vīzija

Būdams pasaules līderis ceļojumu palīdzības pakalpojumu un ceļojumu apdrošināšanas plānu tirgū, garantējot 100% gandarījumu.