Ceļojumu medicīniskā apdrošināšana

Vai esat kādreiz paredzējuši, vai jūs saslimsiet vai nē? Mēs uzskatām, ka jūsu atbilde ir negatīva. Bet mums ir risinājums jums! Pat ja mēs nevaram zināt, kāda būs nākotne, tomēr mēs varam jūs aizsargāt ar ceļojuma medicīnisko apdrošināšanu.

Tas nav svarīgi, kur jūs nolemjat doties brīvdienās, vai, kad, apmaksājot apdrošināšanas polisi no mūsu mājas lapas , mēs garantējam, ka jums vienmēr būs palīdzība, kas jums nepieciešama, ja ārzemēs esat slims.

Starp daudzajām priekšrocībām, ko ceļotāji varēs baudīt, ja viņi saņem ceļojumu medicīnisko apdrošināšanu, mēs varam nosaukt:

  • Medicīniska palīdzība slimības vai nelaimes gadījuma gadījumā.
  • Medicīniska palīdzība slimības vai hroniskas slimības gadījumā.
  • Steidzama zobārstniecība.
  • Norādiet zāles.
  • Mirstīgo atlieku repatriācija.
  • Viesnīcu izdevumi atveseļošanai.
  • Starp daudziem citiem ieguvumiem.

Lai noskaidrotu , kādus segumus jūs, kā apdrošināts ceļotājs, izbaudīsiet pēc ceļojuma medicīniskās apdrošināšanas nomas , jūs varat izveidot savu kotāciju.

Lai to izdarītu, viss, kas jums jādara, ir aizpildīt veidlapu, kuru atradīsiet šīs lapas augšpusē, un attiecīgo informāciju par savu ceļojumu, piemēram, izcelsmes un galamērķa valstīm, izbraukšanas un atgriešanās datumiem, vecumu un ceļojuma veidu darīšu.

Pēc tam noklikšķiniet uz pogas “Citēt tagad”. Ekrānā parādīsies saraksts ar visiem plāniem, kas atbilst mūsu sniegtajai informācijai . Uzmanīgi skatiet to un atlasiet vispiemērotākās opcijas, salīdziniet tās, izmantojot salīdzināšanas rīku .

Analizējiet alternatīvas un pēc tam izvēlieties sev piemērotāko. Paturiet prātā: cenu, pārklājumu un darbības jomu. Lai samaksātu, izmantojiet savas preferences metodi, tas var būt American Express, Visa, MasterCard vai pat PayPal.

Tūlīt pēc jūsu politikas tiks nosūtīts uz jūsu e-pastu, un tas būs vairāk nekā gatavs lietošanai!

Ceļojot, vienmēr rēķinieties ar TheTravelInsurers. Ar mūsu ceļojuma medicīnisko apdrošināšanu mēs vienmēr aizsargāsim Jūs un būsim jūsu vietā jebkur un jebkurā laikā!