Ceļojumu apdrošināšanas salīdzināšanas rīks

Mūsu tīmekļa vietnē TheTravelInsurers.com jūs varēsiet analizēt mūsu piedāvātās apdrošināšanas polises. Lai to izdarītu, vienkārši izmantojiet mūsu ceļojumu apdrošināšanas salīdzināšanas rīku.

Bet pirms tam vispirms jānorāda sava ceļojuma apdrošināšanas plāns . Lai to izdarītu, aizpildiet piedāvājuma veidlapu, kuru atradīsiet šīs lapas augšpusē.

Aizpildiet visus tukšos lodziņus ar visu nepieciešamo informāciju par jūsu braucienu, piemēram, izcelsmes vietas un galamērķi, izbraukšanas datumus un atgriešanos, vecumu, ceļojuma veidu un e-pastu, lai mēs varētu sazināties ar jums vēlāk.

Kad visi iepriekš minētie ir pabeigti, ekrānā parādās saraksts ar visiem ceļojumu apdrošināšanas plāniem, kas atbilst jūsu meklēšanas kritērijiem. Izvēlies vispiemērotākos un analizējiet to pārklājumu un darbības jomu, izmantojot mūsu tiešsaistes salīdzināšanas rīku .

Akcijas un atlaides

Ja jūs pērkat savu aizsardzības plānu tiešsaistē, jūs saņemsiet arī papildu 2x1 atlaides un 50% atlaidi. Turklāt, ja jūs ceļojat kopā ar nepilngadīgajiem, viņš vai viņa var tikt apdrošināts bez maksas, ja iegādājaties šo politiku.

Kāpēc man vajadzētu iegādāties ceļojumu apdrošināšanu?

Paturiet prātā, ka, dodoties uz ārzemēm, būtiska nozīme ir ceļojumu apdrošināšanai vai ceļojumu palīdzības segšanai , tāpēc labāk piesardzīgi un - pirms izbraukšanas datuma - izmantojiet mūsu tiešsaistes salīdzināšanas rīku, lai izvēlētos ceļojuma apdrošināšanu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

Mūsu mājas lapā jūs varēsiet salīdzināt vairāk nekā 450 politiku, ko nodrošina aptuveni 20 pasaules vadošās ceļojumu apdrošināšanas kompānijas , tāpēc jums būs plaša izvēle, no kuras izvēlēties. Tāpat tas ir garantēts, ka jūs noteikti atradīsiet mums ideālu aizsardzības plānu jūsu ceļojumam.

Mūsu uzaicinājums ir norādīt, izmantot mūsu ceļojumu apdrošināšanas salīdzināšanas rīku un - izvēlēties sev piemērotāko aizsardzības plānu, tikai: TheTravelInsurers.com.