Obligātā ceļojuma apdrošināšana

obligatory travel insurance

Vai zinājāt, ka dažās valstīs jums nebūs atļauts, ja jūs neņemsiet līdzi ceļojumu apdrošināšanas polisi? Tautas, kas pieprasa, lai ārzemnieku ceļotāji uzņemtos obligāto ceļojumu apdrošināšanu, faktiski ir diezgan slaveni ceļojuma galamērķi, tāpēc jūs labāk zināt, kas tie ir!

Par laimi, jūs esat ieradies īstajā vietā, TheTravelInsurers.com mēs esam eksperti, kas saviem klientiem sniedz tieši to, ko viņi meklē.

Kad man būs nepieciešama obligāta ceļojumu apdrošināšana?

Jums jāieņem politika, ja jūs apmeklējat - piemēram, kādu no valstīm, kas veido Šengenas zonu , Eiropas teritoriju, kas ir izdzēsa savas iekšējās robežas, bet pastiprinājusi ārējos.

Tas nozīmē, ka, ja jūs esat ārzemju ceļotājs, kas nozīmē, ka neesat dzimis nevienā no Šengenas valstīm, tad jums būs jāsaskaņo visas prasības, ko pieprasa Eiropas iestādes .

Tieši viens no pieprasījumiem ir lūgt ārzemju ceļotājiem ceļojuma apdrošināšanu ar viņiem , lai ļautu viņiem iebraukt valstī, kuru viņi plāno apmeklēt.

Vai Šengenas zona ir vienīgā vieta, kur man būs nepieciešama obligātā ceļojuma apdrošināšana?

Protams, ne, ņemiet vērā, ka, ja jūs plānojat doties uz Kubu, jums būs jāiegādājas arī obligātā ceļojuma apdrošināšana , pretējā gadījumā migrācijas iestādēm būs tiesības neievest jums .

Tātad, ja jūs nevēlaties iet cauri neērtām situācijām, labāk palikt likumā un pirms iekāpšanas lidmašīnā, iegādājieties apdrošināšanas plānu, kas jums ir nepieciešams - vislabākajā tirgū - tikai TheTravelInsurers.com .

Kā es varu nopirkt savu ceļojumu apdrošināšanu?

Viss, kas Jums jādara, ir citēt savu plānu, izmantojot veidlapu, kas atrodas šīs lapas augšpusē. Pēc tam salīdziniet opcijas, kuras mēs jums piedāvāsim, un beidzot iegādāties jūsu meklēto apdrošināšanu , izmantojot jūsu maksājuma veidu.

Lai ceļotu droši, ir vienkārši, tikai uzticieties TheTravelInsurers.com un ļaujiet mums pasargāt jūs no mūsu obligātās ceļojumu apdrošināšanas!