Starptautiskās mantas un IT apdrošināšana

international belongings insurance

Jūs zināt vairāk nekā jebkurš, cik svarīgi ir jūsu personīgās mantas, tāpēc, ceļojot uz ārzemēm, neapdraudiet tos un pirms iekāpšanas lidmašīnā iegādājieties starptautiskās mantas un IT apdrošināšanu TheTravelInsurers.com.

Ar šo aizsardzības plānu jūs varat segt no klēpjdatoriem uz viedtālruņiem, izmantojot iPod iekārtas mūzikas atskaņošanu, planšetdatorus un jebkuru citu tehnoloģisko elementu.

Šo politiku var iegādāties tikai atsevišķi. Tas nozīmē, ka regulārajiem apdrošināšanas plāniem nebūs šī seguma, ja vien jūs nepieprasīsit ceļojuma padomniekam to iekļaut , kaut ko mēs ļoti iesakām.

Cik svarīgi ir iegādāties šo politiku?

Lai šī apdrošināšana būtu gandrīz tikpat svarīga kā veselības ceļojumu apdrošināšana ; jo mēs zinām, ka jūs nevēlaties zaudēt kādu no svarīgajām mantām vai tehnoloģiskajiem priekšmetiem .

Ņemiet vērā, ka ceļojuma laikā no mājām var notikt kaut kas. Turklāt pārpildītajās pilsētās, piemēram, Londonā, Romā un Ņujorkā, daudzi kabatzagļi darbojas netālu no tūrisma vietām, kas nozīmē, ka jums varētu būt risks zaudēt kādu no jūsu personīgajiem objektiem.

Kādas starptautiskās mantas un IT apdrošināšana ir, lai kompensētu jums, ja jums rodas iepriekš minētā situācija. Tādā veidā jūs varēsiet iegādāties preces vēlreiz, neprasot vairāk naudas.

Kā es varu iegūt šo politiku?

Lai iegādātos šo apdrošināšanu, jums ir jārīkojas šādi:

  • Citāts: aizpildiet veidlapu, kuru atradīsiet šīs tīmekļa lapas augšpusē ar informāciju par braucienu, piemēram, izbraukšanas un atgriešanās datumiem, izcelsmes vietām un galamērķiem, vecumu utt.
  • Salīdzināt: Kad esat pabeidzis vienu no pirmajiem soļiem, tiks parādīts saraksts ar plāniem, kas jums ir pieejami. Izvēlieties sev vēlamos un salīdziniet tos, izmantojot mūsu tiešsaistes salīdzināšanas rīku.
  • Pērk: ja jau esat pieņēmis lēmumu, turpiniet iegādāties savu vēlmju plānu par labāko cenu tirgū!

Uzticieties TheTravelInsurers.com un ļaujiet mums aizsargāt savus personīgos objektus ar mūsu starptautiskajām mantām un IT apdrošināšanu! Tas būs jūsu labākais lēmums!