Viesnīcas rezervācijas atcelšanas izdevumi

Ceļotāji bieži brīnās, vai viņiem ir jāmaksā par atcelšanas izdevumiem, ja viņi nolemj neizmantot viesnīcas rezervāciju. Un patiesība ir tāda, ka atbilde uz šo vaicājumu var atšķirties atkarībā no viesnīcas, kuru rezervējāt.

TheTravelInsurers.com mēs iesakām pārbaudīt katru sīko detaļu viesnīcas rezervēšanas brīdī . Tādā veidā jūs zināt visu par to, ieskaitot lietas, piemēram, kad ir reģistrēšanās un vai jums ir jāmaksā citāts, ja vēlaties atcelt rezervāciju.

Ņemiet vērā, ka dažas viesnīcas vienmēr iekasēs maksu par atcelšanu , neatkarīgi no tā, vai iepriekš paziņojāt par atcelšanu. Tomēr, ja rezervācija tiek atcelta noteiktā laika periodā, lielākā daļa viesnīcu neiekasēs jums vienu peniju .

Parasti jums būs jāmaksā maksa, ja atcelšana notiek mazāk nekā 24 stundas pirms ierašanās datuma.

Vai ir apdrošināšanas polise, kas neļauj man maksāt atcelšanas izdevumus?

Protams tas ir! Un laba ziņa ir tā, ka jūs esat īstajā vietā! TheTravelInsurers.com piedāvājam vairāk nekā 450 plānus, lai jūs varētu izvēlēties sev piemērotāko!

Lai aizsargātu jūsu naudu un jūsu apgriezienus, mēs iesakām iegādāties atcelšanas apdrošināšanas polisi . Šādā veidā - ja jūs nesaņemat ceļojumu - kompānija, kuru esat nomājis caur mums, rūpēsies par visiem izdevumiem, kas jādara .

Izmantojot šo politiku, jums tiks kompensēti arī visi izdevumi, ko iepriekš veicāt. Tas nozīmē, ka jums būs visas jūsu nauda un jūs nebūs zaudējis pensu!

Kā es varu iegādāties atcelšanas apdrošināšanu?

Viss, kas Jums jādara, ir citēt, salīdzināt un iegādāties tiešsaistē mūsu mājas lapā, izmantojot jūsu vēlamo maksājumu metodi. Politika tiks nosūtīta uz jūsu e-pastu un jums būs vajadzīgais dublējums.

TheTravelInsurers.com mēs parūpēsimies par Jūsu rezervācijas atcelšanas izdevumiem; viss, kas jums jādara, ir uzticēties mums un ļaujiet mums aizsargāt jūs jebkurā vietā un jebkurā laikā!