Ceļojuma atcelšanas apdrošināšana

Ir reizes, ka neatkarīgi no tā, cik daudz mēs kaut ko plānojam, beigās viņi vienkārši nenotiek, un braucieni nav atbrīvoti no tā. Tāpēc starp mūsu piedāvātajiem ceļojumu apdrošināšanas plāniem ir noslēgta apdrošināšanas atcelšanas apdrošināšanas polise.

Gadījumā, ja jūs domājat, ka ir ieteicams iegūt šo plānu, mūsu atbilde ir: katru reizi, kad veicat ceļojumu, jo šādā veidā jums būs rezerves kopija, ja nepārvaramas varas gadījumā tas tiks atcelts.

Būtībā šī apdrošināšana ļaus jums atmaksāt visu naudu, ko esat ieguldījis šajā ceļojumā, kuru neesat veikuši.

Vai šis segums nav iekļauts visos apdrošināšanas plānos?

Lielākā daļa plānu piedāvā lidojumu atcelšanas segumu vai lidojuma un viesnīcu rezervēšanas pakalpojumus , kā arī kompensāciju kavēšanās vai atcelta lidojuma gadījumā. Bet problēma ir tā, ka jūs saņemsiet tikai šīs priekšrocības, ja izpildāt noteiktas un ļoti stingras prasības.

Tieši tāpēc mēs iesakām iegādāties abas apdrošināšanas polises, ja vēlaties, lai jūsu ceļojums būtu drošs un - tajā pašā laikā - aizsargātu jūsu ieguldījumu.

Kā darbojas ceļojuma atcelšanas apdrošināšana?

Gadījumā, ja jūs nesaņemat ceļojumu, dariet to zināmu apdrošinātājam. Ja jūsu iemesls sakrīt ar noteikumiem, kas aprakstīti politikas noteikumos, apdrošināšanas kompānijai ir jāatlīdzina jums summa, kas būtu vienāda ar lidmašīnas biļetē un viesnīcas rezervācijā pavadīto summu.

Tādā veidā jūs nezaudēsiet savu inversiju, bet vēlāk jūs varat atkārtoti izmantot šo naudu, lai samaksātu par jaunu ceļojumu!

Kad es varēšu izmantot savu apdrošināšanu?

Jūs varat izmantot savu politiku, ja:

  • Jūs negaidīti ievainojat vai slimi.
  • Kāds jūsu ģimenē ir hospitalizēts vai nomirst.
  • Neparedzēta dabas katastrofa notiek mājās vai galamērķa vietā.
  • Jums ir negaidīts juridisks pienākums, jo tiek prasīts žūrijas pienākums vai ierasties kā liecinieks tiesā.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu ceļojuma atcelšanas apdrošināšanu, citējiet un salīdziniet tiešsaistē vai vienkārši zvaniet! Viss, ko vēlamies, ir aizsargāt jūs jebkur un jebkurā laikā!