Anulēšanas apdrošināšana

Katru reizi ir vēl biežāk rezervēt ceļojumu ar sešiem mēnešiem iepriekš vai pat gadu, jo tā ir lētāka, lai izdarītu rezervācijas ar ilgu gaidīšanu. Tomēr, tāpat kā daudzas lietas, kas var notikt šajā laika periodā, mēs iesakām ceļotājiem iznomāt atcelšanas apdrošināšanu.

Ieguvums no šīs politikas iegādes ir tāds, ka jums būs rezerves kopija, ja jūs neizdosies veikt braucienu nepārvaramas varas notikuma dēļ. Tādā veidā jūs nezaudēsiet līdzekļus, kas ieguldīti rezervācijās un rezervācijās.

Kādās situācijās es varu izmantot savu atcelšanas apdrošināšanu?

Atbilde uz šo jautājumu var atšķirties dažādās politikas jomās un no vienas ceļojumu apdrošināšanas sabiedrības uz citu . Tātad, lai iegūtu precīzu atbildi, labāk izlasiet nomas plāna noteikumus un nosacījumus .

Tomēr ir daži apsvērumi, kas ir kopīgi visām politikām. Tas nozīmē, ka vairumā gadījumu jūs varēsiet izmantot savu apdrošināšanu, ja:

  • Jūs negaidīti saslimst vai sabojāties, un licencēts ārsts nosaka, ka jums nevajadzētu veikt ceļojumu.
  • Nedzīvojošs ģimenes loceklis ir hospitalizēts vai nomirst.
  • Notiek ar laika apstākļiem vai kopīgām saistītām problēmām.
  • Neparedzētas dabas katastrofas notiek mājās vai galamērķī.
  • Jums ir juridisks pienākums, piemēram, aicinājums uz žūrijas pienākumu vai ierasties kā liecinieks tiesā.

Kā es varu iegādāties savu politiku?

Lai iegūtu savu aizsardzības plānu , viss, kas jums jādara, ir citēt, salīdzināt un iegādāties tiešsaistē vietnē TheTravelInsurers.com .

Lai to izdarītu, vispirms aizpildiet piedāvājuma veidlapu, kuru atradīsiet šīs pašas tīmekļa lapas augšpusē ar atbilstošu informāciju par savu ceļojumu, piemēram, izbraukšanas un atgriešanās datumus, kā arī izcelsmes un galamērķa vietas.

Pēc tam analizējiet iespējas, ko mēs jums piedāvājam, izmantojot mūsu tiešsaistes salīdzināšanas rīku . Kad esat pieņēmis lēmumu par to, kuru apdrošināšanu iegādāties , iegādājieties to caur mūsu drošo maksājumu sistēmu . Politika tiks nosūtīta uz jūsu e-pastu, un tā būs gatava lietošanai.

Uzticieties TheTravelInsurers.com un ļaujiet mums būt jūsu rezerves kopijai ar mūsu atcelšanas apdrošināšanu. Tas būs labākais no jūsu izvēles!