Travel Guard

Travel Guard piedāvā starptautiskus ceļojumu palīdzības pakalpojumus 25 gadus.

Pirms 25 gadiem Travel Guard tika dibināta Ziemeļamerikā ar mērķi sniegt palīdzības pakalpojumus starptautiskiem ceļotājiem visā pasaulē. Šodien šis uzņēmums ir viens no ASV līderiem šajā jomā, jo katru gadu tas aptver vairāk nekā 6 miljonus cilvēku.

Saskaņā ar to, ko tā var lasīt savā tīmekļa vietnē, Travel Guard specializējas “inovatīvu ceļojumu apdrošināšanas , palīdzības un ārkārtas ceļojumu pakalpojumu plānu nodrošināšanā miljoniem ceļotāju un tūkstošiem uzņēmumu visā pasaulē”.

Starp šajā kompānijas plānos iekļautajiem segumiem varam nosaukt: ceļojuma atcelšanu, ceļojuma pārtraukšanu, ceļojuma aizkavēšanos, medicīniskos izdevumus, bagāžas nozaudēšanu utt.

Palīdzība 24/7

Tā kā katrs ceļojuma palīdzības uzņēmums strādājam, tas nodrošina klientu un aprūpes pakalpojumus 24 stundas diennaktī, visu gadu . Tas nozīmē, ka neatkarīgi no jūsu ārkārtas situācijas jūs vienmēr saņemsiet palīdzību un saņemsiet nepieciešamo palīdzību.

Šī organizatora apkalpošanas centri darbojas 24 stundas diennaktī , tāpēc jebkurā laikā, kad veicat tālruņa zvanu; jūs noteikti saņemsiet vajadzīgo uzmanību. Šī uzņēmuma neatliekamās palīdzības centri atrodas Āzijā, Eiropā un Amerikā.

Travel Guard pārvaldītie plāni

No šī apdrošinātāja pārvaldītajiem plāniem, kurus varat iegādāties šeit, mēs varam nosaukt:

  • Platīns.
  • Zelts.
  • Sudrabs.
  • Pamata.
  • Biznesa ceļotājs.
  • Gada plāns.
  • Lidojuma aizsargs.
  • Starp citiem.

Lai uzzinātu, kura no šīm politikām jums ir piemērota , vienkārši izmantojiet mūsu tīmekļa vietnē pieejamos rīkus, lai palīdzētu izvēlēties perfektu aizsardzības plānu .

Pirmkārt, izveidojiet savu kotējumu, aizpildot veidlapu, kuru atradīsiet šīs lapas augšpusē. Pēc tam salīdziniet opcijas, kuras mēs jums piedāvāsim, un visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, nopērciet tiešsaistē jūsu ceļojuma apdrošināšanu.

Lai ceļotu ar pareizu aizsardzību, uzticieties TheTravelInsurers.com un ļaujiet mums pasargāt jūs no Travel Guard!