Travel Ace palīdzība

Travel Ace Assistance ir veltīta, lai ātri atrisinātu jebkuru ārkārtas situāciju, kas notiek ceļojuma laikā.

Travel Ace Assistance ir ceļojumu apdrošināšanas kompānija, kas piedāvā savus aizsardzības plānus TheTravelInsurers.com, tiešsaistes salīdzināšanas vietnē, kur var atrast aptuveni 450 politikas, ko nodrošina vairāk nekā 20 organizācijas.

Firma pirms 35 gadiem dzimusi kā apdrošinātājs. Kopš tā laika ceļotāji piedāvā visaptverošus palīdzības pakalpojumus, izmantojot 24 stundu trauksmes centrus, kas izkaisīti visā pasaulē.

Uzņēmums darbojas 150 valstīs un strādā ar kvalificētu augsti kvalificētu speciālistu komandu, kas ātri reaģēs uz jebkuru apdrošināto ceļotāju.

Ceļojumu Ace palīdzība numuros

  • Uzņēmums darbojas vairāk nekā 15.000 Latīņamerikas ceļojumu aģentūrās un tūrisma organizācijās.
  • 10 miljoni dzīvību katru gadu sedz tā   palīdzības pakalpojumi.
  • Apdrošinātājs katru gadu palīdz 1 miljonam transportlīdzekļu.
  • Vairāk nekā 500 000 ikgadējo medicīniskās palīdzības pakalpojumu sniedz 5 kontinentos.
  • Ātri un efektīvi apstrādāti vairāk nekā 1,5 miljoni zvanu .
  • Tai ir pasaules mēroga pakalpojumu sniedzēju tīkls, kuru veido vairāk nekā 80 000 augstākā līmeņa profesionāļu un iestāžu.

Problēmas, uz kurām attiecas Travel Ace Assistance

Ja jūs nomājat šīs sabiedrības pārvaldīto ceļojumu apdrošināšanu , jums būs aizsardzība pret: bagāžas, pases vai dokumentu zudumu; medicīniskā palīdzība nelaimes gadījumu vai slimību gadījumā, medicīniskā palīdzība ambulatoros un stacionāros gadījumos, juridiskā palīdzība, apdrošināšana pret nelaimes gadījumiem utt.

Lai iegādātos politiku, jums ir citēt, salīdzināt un iegādāties tieši šeit -TravelInsurers.com - nepieciešamo aizsardzības plānu . Lai to izdarītu, rīkojieties šādi:

  • Aizpildiet piedāvājuma veidlapu, kuru atradīsiet šīs lapas augšdaļā, un ar attiecīgo informāciju par savu ceļojumu.
  • Analizējiet savas izvēles iespējas , izmantojot mūsu tiešsaistes salīdzināšanas rīku.
  • Visbeidzot, iegādājieties plānu, kas labāk atbilst jūsu vajadzībām, maksājot ar PayPal, bankas pārskaitījumu vai kredītkarti.

Tas ir cik vienkārši tas ir jāaizsargā jebkurā vietā un vietā, tāpēc mēs lūdzam jūs uzticēties mums un rūpēties par jums pa Travel Ace Assistance!