Palīdzēt Med

palīdzēt med banner

Assist Med ir ceļojumu apdrošināšanas kompānija, kas darbojas 208 dažādās valstīs.

Viena no ceļojumu apdrošināšanas kompānijām, kas sadarbojas ar mums TheTravelInsurers.com, ir Assist Med, pasaules līdera organizācija, kas sniedz starptautiskus ceļojumu palīdzības pakalpojumus.

Assist Med aptver ceļotājus vairāk nekā 208 valstīs, piecos kontinentos . Tas nozīmē, ka diezgan daudz visur jūs nolemjat doties, jūs vienmēr rēķināsieties ar aizsardzību, ko šī kompānija piedāvā.

Viena no šīs organizācijas pakalpojumu izmantošanas priekšrocībām ir tā, ka neatkarīgi no laika vai dienas, kad notiek ārkārtas situācija, jūs vienmēr saņemsiet Assist Med palīdzību, jo tā ārkārtas centrs ir atvērts 24 stundas, 7 dienas nedēļā , ieskaitot brīvdienas.

Assist Med ir arī viens no jaunākajiem uzņēmumiem šajā nozarē , bet tieši tas ir iemesls, kāpēc tas krata tradicionālos ceļojumu palīdzības jēdzienus.

Kādas politikas atbalsta Assist Med?

Assist Med produkti ir sadalīti trīs dažādās līnijās : Colors, Smart Trip un Cruises. Katram no tiem ir savi produkti un plāni, kas ir šādi:

  • Krāsu līnija: šajā kategorijā izvietotie ceļojumu apdrošināšanas plāni ir nosaukti melnā, zilā, zaļā un oranžā krāsā. Katrs no šiem produktiem atbilst visu veidu ceļotāju vajadzībām, lai gan tas ir īpaši izstrādāts jaunākajiem.
  • Smart Trip Line: Šī kategorija ietver četras dažādas politikas : ST-30, ST-100, ST-300 un ST-1000. Šie plāni ir ideāli piemēroti biežiem ceļotājiem, grūtniecēm un cilvēkiem ar iepriekšējiem apstākļiem.
  • Kruīza līnija: šajā rindā iekļautie plāni ir Oāze, okeāns un jūra. Kā teikts tā nosaukumā, šīs politikas tika izstrādātas tā, lai tās attiektos uz tiem ceļotājiem, kas pavadīs brīvdienas brīvā laika pavadījumā.

Lai iegādātos kādu no Assist Med sniegtajiem ceļojumu apdrošināšanas plāniem, jums jādara citāts, salīdziniet un iegādājieties nepieciešamo politiku šeit, TheTravelInsurers.com! Tas būs jūsu labākais lēmums!