Mondial palīdzība

Mondial Assistance ir apdrošināšanas sabiedrība, kas pieder pie Allianz grupas.

Mondial Assistance ir Allianz grupas ceļojumu apdrošināšanas kompānijas biedrs. Tas pirmo reizi tika izveidots Francijā 1974. gadā. Bet no šī brīža līdz datumam daudzi ir bijuši šīs firmas pieredzes izmaiņas. Viena no tām ir alianse ar citām lielākajām apdrošināšanas organizācijām.

Šodien uzņēmums atrodas 28 valstīs un 5 kontinentos, un tieši šī iemesla dēļ tas ir pasaules līderis, kas sniedz ceļojumu apdrošināšanas plānus.

Mondial palīdzība numuros

  • Organizācijai ir vairāk nekā 13 244 talantīgi un uzticīgi darbinieki .
  • 58 avārijas centros runā 58 dažādas valodas .
  • Uzņēmums veic vienu iejaukšanos ik pēc 2 sekundēm un katru stundu palīdz 6 038 cilvēkiem .
  • 2013. gadā uzņēmums atbildēja uz 52 miljoniem zvanu un apstrādāja 23 miljonus gadījumu visā pasaulē.
  • Turklāt katru gadu veic vairāk nekā 7,4 miljonus veselības un dzīves intervences pasākumu .

Vēl viens būtisks raksturojums šai apdrošinātājam ir tas, ka tas darbojas, „roku rokā ar plašu globālu kvalitatīvu pakalpojumu sniedzēju tīklu, sākot no automobiļu tehniķiem līdz medicīnas ekspertiem” un tā tālāk, paļaujot uz viņu pakalpojumu sniedzēju pieredzi un „kopīgo misiju no palīdzēt cilvēkiem iegūt darbu ”.

Kādus pakalpojumus sniedz Mondial Assistance?

Ja jūs nomājat -at TheTravelInsurers.com - kādu no šī uzņēmuma pārvaldītajiem plāniem, brauciena laikā jūs skaitīsieties: aizsardzība no jauna nozaudēta vai nozagta bagāža, repatriācija slimības dēļ, medicīniskie un slimnīcu izdevumi, atlīdzības cenas, kad jums ir jāatceļ ceļojums neparedzētu notikumu un transportlīdzekļu remonta dēļ bojājuma gadījumā.

Kā redzat, šī apdrošinātāja sniegtie aizsardzības plāni bez šaubām ir labākie tirgū. Mēs aicinām jūs citēt, salīdzināt un iegādāties tieši šeit nepieciešamo ceļojumu apdrošināšanu!

Uzticieties TheTravelInsurers.com un ļaujiet mums pasargāt jūs no Mondial palīdzības!