Anulēšanas ceļojuma apdrošināšana

cancellation travel insurance

Neatkarīgi no tā, kur jūs dodaties, un arī tad, kad vienmēr ir svarīgi dublēt ceļojumu (un naudu!) Ar atcelšanas ceļojumu apdrošināšanu. Lai to iegūtu, jums jādara, ir citēt, salīdzināt un iegādāties TheTravelInsurers.com!

Ņemiet vērā, ka šī apdrošināšana būs jūsu droša pāreja, ja jūs nesaņemsiet savu ceļojumu , kas patiesībā ir patiešām laba iespēja nezaudēt savu naudu.

Kādi ir šī plāna segumi?

Pilns apdrošināšanas segums vienmēr būs atkarīgs no tā, kurš uzņēmums to nodrošina , bet vispār, šī politika jums attieksies, ja aviosabiedrība anulēs lidojumu bez iepriekšēja paziņojuma vai ja jūs nevarat veikt braucienu lielāko iemeslu dēļ.

Starp galvenajiem iemesliem, kas pieņemti, lai izmantotu atcelšanas pārklājumu, varam nosaukt:

  • Ģimenes locekļa hospitalizācija vai nāve.
  • Neparedzētas dabas katastrofas mājās vai galamērķa vietā.
  • Pēkšņa slimība vai ievainojums, kas kavē jūs ceļot, ar licencēta speciālista rīkojumu.
  • Juridisks pienākums, piemēram, aicinājums uz žūrijas pienākumu vai ierasties kā liecinieks tiesā.
  • Starp citiem.

Ja kāds no iepriekš minētajiem notikumiem notiks ar jums, jūs saņemsiet pilnu izdevumu atlīdzību, ko esat veicis, iegādājoties lidojuma biļetes un rezervējot viesnīcas numuru.

Kā es varu iegādāties anulēšanas ceļojumu apdrošināšanu?

Lai iegādātos šo ceļojumu apdrošināšanu , vienkārši izmantojiet piedāvājuma veidlapu, kuru atradīsiet šīs lapas augšpusē. Aizpildiet to ar informāciju par savu ceļojumu un pēc tam salīdziniet piedāvātās iespējas.

Visbeidzot, izvēlieties sev vispiemērotāko un iegādājieties to tiešsaistē, izmantojot savas preferences maksāšanas veidu.

Gadījumā, ja jums ir kādas šaubas un vēlaties tos izdzēst, zvaniet, rakstiet mums e-pastu, sazinieties ar mums, izmantojot mūsu tiešsaistes tērzēšanu vai pat Skype ar mums!

TheTravelInsurers.com mūsu mērķis ir sniegt jums visu, kas jums nepieciešams, un tas ir tas, ko mēs plānojam darīt ar mūsu atcelšanas ceļojumu apdrošināšanu. Mēs zinām, ka būsiet apmierināti!

Lasīt arī Bieži uzdotie jautājumi par ceļojumu apdrošināšanu